4

2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה האיטלקית והליגה האנגלית

יום שני 09 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 75 - יובנטוס - קייבו (+1) - 1 (יחס 1.60)

יובה מקבלת הזדמנות להתקרב עוד יותר ללאציו ורומא אחרי שהשתיים איבדו נקודות בליגה במחזור האחרון. ניצחון של יובה יקריב אותה עד כדי נקודה אחת בלבד מלאציו שבמקום השישי. 

יובה אחרי ניצחון בלאציו, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות. בסך הכל השיגה יובה ארבעה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה.

קייבו שתשחק מולה היום מדורגת במקום ה-13 בטבלה, ӑמרחק של שש נק' מהקו האדום כשנותרו לה כאמור עוד שלושה משחקים. לרדת ליגה היא כבר לא תרד, היא ניצחה פעמיים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, שניהם בבית כשבחוץ היא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. 

קייבו מרבה לספוג שערים, יובה האמת כەבשת לא מעט בתקופה האחרונה, כמעט שני שערים בכל המשחקים שלה. אני מהמר כאן על ניצחון ביתי של יובה בין 2-0 ל-3:1.

משחק מס. 80 - פולהאם - ליברפול - 2 (יחס 2.05)

ליברפול שבמקום השישי בטבלה רוצה לברוח לאברטון במאבק על מקום בליגה̠האירופית בעונה הבאה. ליברפול, אחרי שמונה שערים בשני המשחקים האחרונים שלה ובסך הכל אחרי 11 שערים בשלושת הניצחונות האחרונים שלה, 3-0 על הסיטי, 5-0 על בירמינגהאם ו-3:0 מול ניוקאסל במחזור האחרון.

 פולהאם רחוקה מהמקום שמוביל לאירופה וכמובן מה۪חתית. היא מנצחת בקלות בשני משחקי הליגה האחרונים שלה, 3-0 בסנדרלנד ו-3:0 בבית על בולטון. היא תשחק היום גם בהרכב מלא לעומת ליברפול שצפויה להחסיר את ג'ונסון. 

בסיבוב הקודם ניצחה ליברפול בקושי 1-0 בבית משער של ג'ון פיינסטיל, שער עצמי וגם היום אני מאמין שיהיה משחק מאוד צמוד בין השתיים. פולהאם לא ממש צריכה נקודות, ליברפול מסוגלת לקחת כאן את הנקודות. אני מסמן כאן 2, אך לדעתי שווה לגבות ב-X.

צילום: GETTYIKMAGES

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק