רונדו לא סובלמשבר. צפוי לשחק הלילה

שתי המלצות WINNER NBA: הסלטיקס בפיגור 2:1 מול מיאמי, יארחו הערב את המשחק הרביעי בתקווה לאזן את הסדרה ל-2-2. רונדו וווסט פצועים בסלטיקס, בוש פצוע במיאמי, אבל כולם ישחקו הלילה. במשחק נוסף תנסה ממפיס לעלות ל-1:3 מול אוקלהומה

יום שני 09 מאי 2011
שלמה הסיד

  אחרי שניצחו 81:97 במשחק מס' 3,  יארחו הלילה שחקני בוסטון סלטיקס את מיאמי היט בתקווה לרשום ניצחەן שיאזן את סדרת חצי גמר המזרח ויחזיר אותה למיאמי במצב של 2:2.

רג'ון רונדו ודלונטה ווסט פצועים בסלטיקס, אבל המאמן דוק ריברס הבטיח: "כולם ישחקו. במשחק כזה אין שחרורים". קווין גארנט הצטיין שלשום עם 28 נק' ו-18 ריב' (יותר ממה שעשה בשני המשחקߙם הראשונים גם יחד), ואילו פול פירס הוסיף 27 נק' לאלופה המכהנת של הצד המזרחי שלא מוכנה לוותר על כתרה.

כוכב מיאמי, דווין וויד, שרג'ון רונדו, נפצע בעימות עימו, אמר: "שאף אחד לא יבוא בתלונות. כדורסל זה משחק אגרסיבי ופציעות זה חלק מהעניין. רונדו ۙשחק או לא זה עניין של בוסטון, אנחנו מתרכזים בעצמנו. נמשיך לשחק ספורטיבי ונשאף לניצחון הלילה". 

במיאמי ממשיך להיות פצוע כריס בוש שגם במשחק הקודם סבל מכאבים בצוואר וקלע רק 6 נק'. גם בוש עשוי לשחק הלילה. 

משחק מספר 84: בוסטון סלטיקס (1+) - מיאמי היט. ההימור: 1 

במשחק מעניין נוסף הלילה תנסה ממפיס לנצח ולעלות ליתרון 1-3 מול אוקלהומה. ממפיס ניצחה שלשום בהארכה 93:101 אחרי שמחקה פיגור בן 16 נק' ברבע השלישי. כוכב ההתקפה של אוקלהומ۔ קווין דוראנט שמחזיק ממוצע של 31.6 בפלייאוף השנה לא קלע אלא 2 נק' ברבע האחרון והמכריע שלשום, זאת כשאמו ואחיו יושבים בקהל. "אנחנו טובים בקאמבקים, ובפלייאוף צריך לשכוח מהר את המשחק הקודם בין אם הפסדת או ניצחת. המשחק היום זה סיפור אחר, אני מאמין שננצח", אמר הכוכב.

אם ממפיס תנצח הלילה יהיה חסר לה רק ניצחון אחד כדי להיכנס להיסטוריה כקבוצה הראשונה שסיימה את הליגה במקום השמיני אבל הגיעה עד לגמר במזרח או במערב. זק רנדולפ ומרק גאסול ממשיכים להיות כאב הראש העיקרי של אוקלהומה שצריכה שוב לנעול את אזוӨ הצבע כדי לא לאפשר להם לחגוג שוב. רנדולפ סיים את המשחק שלשום עם 21 נק' ושיא פלייאוף של 21 ריב', כשחמישה כדורים חוזרים הוא לקח בהארכה. שת הקבוצות יתייצבו למשחק בסגלים מלאים ללא פצועים או מורחקים.

משחק מספר 88: ממפיס גריזליס - אוקלוהומה סיטיĠ(3+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק