4 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים עۜ ארבעה משחקים מהליגה הספרדית והליגה הצרפתית השנייה

יום שלישי 10 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 1 - דפורטיבו לה קורוניה - אתלטיק בילבאו - X (יחס 2.90)

ליגה ספרדית. דפורטיבו מדורגת מתחת לקו האדום בפער של שער אחד מסראגוסה שמעליה. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול גיחון בחוץ ושני הפסדים רצופים לא. מדריד ולהרקולס. היא תארח היום את בילבאו שמדורגת במקום החמישי בטבלה, כשזו נאבקת על מקום בליגה האירופית בתום העונה. 

בילבאו בכושר טוב אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה ובסך הכל אחרי ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה. דפורטיבו הפסידה במשחק הבית האחרון שלה, זאת אחרי שני ניצחונות על סנטאנדר ועל מאיורקה, בילבאו בחוץ עם הפסד באספניול זאת אחרי שני ניצחונות חוץ רצופים על אלמריה ואוסאסונה. שתי הקבוצות חייבות נקודות, שתיהן יאבקו על הכדוߨ במשחק הזה. ההימור שלי, חלוקת נקודות שווה.

משחק מס. 3 - ואן - נים - 1 (יחס 2.15)

ליגה צרפתית שנייה. ואן מדורגת במקום ה-19 בטבלה, המקום הלפני אחרון כשהיא אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את נים ۩מדורגת במקום ה-17 בטבלה, מקום אחד מעל הקו האדום כשזו מפסידה פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה אך מנצחת גם פעם אחת בלבד. 

ואן משיגה בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, שלושה הפסדים ושתי תוצאות יקו כשנים בחוץ עם ניצחון על טרואה במשחקה האחרון, ۖאת אחרי חמישה הפסדים בשישה משחקים לפני כן. ההימור שלי, ואן תיקח פה את הנקודות ותסבך את כל התחתית.

משחק מס. 6 - מץ - לה האבר - 1 (יחס 1.65)

ליגה צרפתית שנייה. מץ מדורגת במקום ה-18 בטבלה, מתחת לקו האדום כשהיא מפסידה במחזור הӐחרון 3-1 בסדאן, זאת אחרי ניצחון על בולון ושלוש תוצאות תיקו לפני כן. היא תארח היום את לה האבר שמדורגת במקום העשירי בטבלה. 

לה האבר כבר סיימה את העונה שלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרוני۝ שלה. מץ מפסידה בבית רק פעם אחת במהלך שמונת משחקי הבית האחרונים שלה, לה האבר בחוץ עם 12 משחקים רצופים ללא ניצחון, במהלכם היא מפסידה בשישה משחקים. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 8 - ריימס - סדאן - 2 (יחס 2.00)

ליגה צרפתית שנייה. ߨיימס מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי תיקו מול נים והפסד ביתי לדיז'ון. היא רחוקה שש נק' מהקו האדום ארבעה מחזורים לסיום העונה. היא תארח היום את סדאן שמדורגת במקום הרביעי בטבלה, כשזו עוד יכולה לסיים באחד משלושת המקומות הראשונים ולהעפיל לליגה הראשונה.
ȍ
 סדאן בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות בששת משחקי הליגה האחרונים שלה. היא מנצחת בשניים מתוך שלושת משחקי החוץ האחרונים שלה ולדעתי היא תיקח פה את הנקודות על אף שריימס מפסידה בבית רק פעם אחת בחמשת משחקיה האחרונים. אני מסמן כאן 2.

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק