מיאמי בגמר המזרח - אוקלהומה הביסה

NBA: ריצת 0:16 של מיאמי ברבע האחרון, סידרה לה ניצחון ביתי על בוסטון 87:97 ומקום בגמר המזרח. 33 נקודות ללברון ג'יימס, 34 לוויד. אוקלהומה פירקה!את ממפיס 72:99 ועלתה ליתרון 2:3 בסידרה

יום חמישי 12 מאי 2011
מערכת TELESPORT

קבוצה הגלאקטיקוס של מיאמי היט העפילה הלילה לגמר המזרח של ה-NBA על חשבונה של בוסטון הזקנה אחרי ניצחון בפלורידߔ על הסלטיקס 87:97. דווין וויד הוליך את ההיט עם 34 נקודות, אבל הניצחון הזה רשום ללא ספק על שמו של לברון ג'יימס, הרכש הנוצץ של מיאמי מקליבלנד.

ג'יימס, קלע את כל 10 הנקודות האחרונות של מיאמי ברגעי ההכרעה והוליך אותה לריצה מטורפת̠של 0:16 בארבע הדקות האחרונות של הרבע האחרון,אותו פתחה בוסטון מצויין וכבר הוליכה בשבע הפרש. אולם, לברון ג'יימס עם שתי שלשות רצופות וחטיפה קריטית, חיסל את בוסטון וכנראה פירק את השושלת שזכתה באליפות לפני שנתיים.

ג'יימס, קיבל המון עזרה מוויד שקלע 34 נקודות והשניים האלה קלעו יותר מ-70% מהנקודות של ההיט. בוסטון, הצליחה להוביל במיאמי לאורך שלושה רבעים אבל התפרקה בסיום, אולי בשל העובדה שראג'ון רונדו, הרכז המצויין שלה ישב על הספסל. 18 נקודות של ריי אלן לא הועילו. מיאמי תחכה בגמר למנצחת בסידרה בין שיקגוĠלאטלנטה.

במשחק השני שנערך הלילה קרעה אוקלהומה את ממפיס בביתה 72:99 ועלתה ליתרון של 2:3 בסידרה. אחרי שנזקקה לשלוש הארכות כדי לנצח את המשחק הקודם בבמפיס, הפעם אוקלהומה לא לקחה שבויים ופתחה פער דו ספרתי ברבע השני, בזכות הגנה נהדӨת שלה על הגבוהים המצויינים של ממפיס. 

אוקלהומה אילצה את ממפיס לקלוע ב-36 אחוז מהשדה ופתחה פער שאיפשר למאמן הקבוצה לתת לקווין דוראנט וראסל ווסטברוק, כוכבי הקבוצה מנוחה ארוכה ברבע הרביעי. דוראנט, שבגמר המערב מצפה לו מאצ' אפ מרתק מול דירק נەביצקי של דאלאס, הוליך את הת'אנדר עם 19 נקודות. מארק גאסול, האח של פאו גאסול תרם 15 נקודות אבל היה היחיד בגריזליס שקלע בדו ספרתי וכך אי אפשר לנצח באוקלהומה.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק