מכבי מועדון גדול יותר מהפועל תא

מאמן מכבי תל אביב מוטי איווניר חימם את האווירה במסיבת העיתונאים לקראת הדרבי בשבת. סבן: &űuot;בואו של גולדהאר ייתן מוטיבציה"

יום חמישי 12 מאי 2011
שלמה חסיד
במכבי תל אביב כבר שכחו מתי לאחרונה הם ניצחו בדרבי, אבל מאמן הקבוצה מוטי איוניר שפע אופטימיות במסיבת העיתונאים השבועית של הקבוצה לקראת המשחק בשבת הקרובה.

מא۞ן מכבי תל אביב, מוטי איוניר אמר: "אנחנו מועדון גדול יותר  מהפועל תל אביב, אבל הם לא מעריכים אותנו מספיק. אנחנו אופטימים ובטחים ביכולת שלנו. המטרה היא אך ורק ניצחון שיסיים את העונה הזאת בטעם טוב וייתן לאוהדים הנפלאים שלנו סיבה טובה להרים את הראש". 

המגן הימני,  קלמי סבן הוסיף: "בואו של מיץ' גולדהאר לדרבי יוסיף לנו ביטחון ומוטיבציה. כולם יודעים שהדרבי הוא מעל כל דבר אחר. נעלה וניתן 120 אחוז בתקווה לרדת מנצחים מהדשא ולגרום לאוהדים שלנו לשמוח. אני̠מאמין שאני והחברים שלי מסוגלים לשעות את זה. אין אצלנו שחקן אחד שלא מאמין".

אין ספק כי גם בגיזרה הצפונית יצפו בקוצר רוח לתוצאה טובה מצד מכבי תל אביב, שעשוייה להוריד הרבה לחץ ממכבי חיפה לקראת משחק האליפות ביום שני הקרוב מול הפועל קרית שמונ۔. משחק שעשוי להפוך לחגיגות אליפות בקרית אליעזר. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי ת"א.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק