נאמן: למדנו מהטעויות

קפטן מכבי ראשון לציון, יואב נאמן מתכונן לקראת המשחק הרביעי בסדרת הגמר-יד מול אס"א תל אביב: &q͵ot;היינו שמחים להוביל, אבל אנחנו במטרה להשתפר"

יום חמישי 12 מאי 2011
שלמה חסיד

ביום שישי הקרוב תארח אס"א תל אביב את מכבי ראשון לציון למשחק הרביעי בסדרת הגמר-יד,̠ואם תנצח תזכה באליפות ובכרטיס למוקדמות הצ'מפיונס-ליג שחזר השנה לאלופת ישראל. 

קפטן מכבי יואב נאמן מתיחס לפיגור 2:1 בסדרה: "מובן שהיינו שמחים להוביל, אבל אמצע הסדרה זה לא זמן להיות מאוכזב וגם לא זחוח, אלא צריך ללמוד Ӟהטעויות ולשאוף להשתפר כל הזמן. אני לא יודע אם הפסד לאס"א בסדרה יהיה כישלון, אבל אנחנו רוצים אליפות השנה ואם לא נעשה זאת זו תהיה אכזבה".

"אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת לכך שבשלושת המשחקים עד כה ניצחה קבוצת החוץ", ממשיך הקפטן הצהובȮ "המרחק בין הערים קצר ובכל המשחקים יש אוהדים משתי הקבוצות. בשלושת המשחקים ניצחה מי שהיתה טובה יותר מבחינה מקצועית ולא צריך לתלות את זה בלחץ להשיג תוצאה טובה בבית או ב'חסרון ביתיות'".

נאמן מדבר גם על פתיחת המשחק החלשה של קבוצתו עד כה במשחߧי הסדרה: "עד עכשיו סבלנו מחוסר ריכוז בפתיחה. לא לקחנו יוזמה אלא נתנו למשחק לקרות. מצד שני, הגענו למצבי זריקה ואם לא היינו מחטיאים הרבה התוצאה בפתיחה היתה נראית יותר מאוזנת. אס"א נכנסה טוב יותר לשני המשחקים האחרונים, ובמשחקים כאלה צריך להתחיל לשחק מהשנייה הראשונה, כי כל פוזשן חשוב ואין זמן לתקן טעויות".

תמונה: באדיבות איגוד הכדוריד

תגובות

טלספורט בפייסבוק