בירנבוים מריח פיינל פור

מכבי ראשל"צ תעלה הערב לפיינל - פור אם תנצח בביתה את בני השרון. במשחק הקודם ארון מגי חגג מול האין-הגנה של דן שמיר, ולא פחות מחמישה שחקנים מראשל"צ קלעו בדאבל פיגרס בלשחק האחרון. האם בני השרון תודח?

יום ראשון 15 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 אפי בירנבוים ומכבי ראשל"צ קרובים מאוד לחולל הפתעה ולעלות לפיינל פור על חשבון בני השרון של דן שמיר. במשחק הקודם ניצחה ראשל"צ 75:82 בחוץ, תודות למחצית שניה מצויינת בה ספגה הקבוצה רק 33 נק', כאשר חמישה משחקניה קולעים בדאבל פיגרס. 

הערב הם יוכלו להשלים את המשימה בביתם. בירנבוים אמר בכנות לקראת המשחק: "בני השרון נותנים לנו לקלוע אז אנחנו קולעים כי יש לנו קלעים טובים. זה מה שניצח את המשחק הקודם ונקווה שזה יעבוד גם הערב".

מי שהתגלה כג'וקר של אפי במשחק הוא הגבוה ארון מגי, שהגנת בני השרון פשוט לא מסתדרת איתו, וכל פעם שהוא מקבל את הכדור עם הגב לסל זה נגמר בסל, עבירה או במקרה הגרוע סל ועבירה. 

המאמן האורח דן שמיר אמר: "לא לעלות לפיינל פור תהיה בשבילנו אכזבה גדולה. אנחנו נעשה את הכול כדי שהעונה הזו לא תסתיים הערב. כל הכבוד לאפי ולשחקנים שלו על מה שעשו בסדרה עד עכשיו". המנצחת בסדרה תפגוש בחצי הגמר של הפיינל פור את מכבי ת"א. 

ראשון הפתיעה במשחק הקודם, אבߜ האיכות והעומק נמצאים בצד של דן שמיר וקבוצתו. בני השרון תגמול לראשון עם ניצחון חוץ ותעביר את ההכרעה הביתה.

משחק 34: מכבי ראשון - בני השרון (2+): ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק