הפועל פת חייבת לרדת ליגה

אם יש צדק והגינות בכדורגל, הקבוצה של תומר סיני חייבת להיפרד מהליגה הראשונה נוכח הניהול השערורייתי שלה. ההתאחדות לכדורגל חייבת לבדוק בציציותיו של תומר סיני לפני שהיא נותנת לו להמשיך לעשות כבשלו במועדון הפאר

יום ראשון 15 מאי 2011
שלמה חסיד
 אם יש צדק בכדורגל, ובחיים בכלל, הפועל פתח תקווהĠצריכה להיפרד בשבת הקרובה מליגת העל אחרי שתפסיד להפועל אשקלון במשחק ההישרדות, בעזרת השם.

כל חובב כדורגל, אפילו אם הוא אוהד של פתח תקווה, חייב להתפלל שכך יקרה, על מנת שההנהלה הכושלת של פתח תקווה, בראשות הליצן הראשי תומר סיני, תיעלם מהמפה ותפסיקȠלהעכיר את הנוף (העכור גם ככה) בכדורגל הישראלי.

כבר אין לי חשק לכתוב על מחדליו של תומר סיני בהפועל פתח תקווה. זה לא רק הפיטורים השערורייתיים של יובל נעים שעמד להשאיר את הקבוצה בליגה כנגד כל הסיכויים, או המכות רצח שהכניס לאוהד מכבי פ"ת בדרבי מול מצלמות הטלויזיה. 

מעל הכול אני שואל את עצמי איך בכלל קורה במדינת ישראל שטיפוס כזה משתלט על ספינת דגל כמו הפועל פתח תקווה, והאם בהתאחדות לא בדקו בציציותיו לפני שאיפשרו לו להפוך לבעלים של קבצת כדורגל כה מכובדת.

להפועל פתߗ תקווה יש את האוהדים הכי טובים בארץ, אבל עם בעלים כמו תומר סיני אין להם עתיד. עדיף להם לרדת ליגה ושסיני יעלם, כי אם הם ישארו בליגה סיני ישאר ובשנה הבאה ניווכח שהכול עוד יכול להיות הרבה יותר גרוע בקבוצה הזו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק