אבי לוזון יגיע לקרית אליעזר

לאור פנייתו של יעקב שחר ולמרות קלמות האוהדים, יו"ר ההתאחדות לכדורגל החליט להגיע ביום שני למשחק בין מכבי חיפה מול קרית שמונה ולהעניק את צלחת האליפות למכבי חיפה. לוזון: אשמח להגיע ולכבד את המועדון

יום ראשון 15 מאי 2011
שלמה חסיד

 יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, החליט להגיע מחר (שני) למשחק הליגה בין מכבי חיפה לעירוני קרית שמונה ולמסור את צלחת האליפות למכבי חיפה במידה והיא תזכה בה.

לוזון החליט בסוף השבוע שלא להגיע למשחק לאחר שאוהדי מכבי חיפה קיללו וגידפו אותו במשחק חצי גמר הגביע ביום רביעי מול מכבי נתניה. 

מכבי חיפה אומנם תעמוד לדין, אולם לוזון החליט כצעד של מחאה, שלא להעניק למכבי חיפה את הכבוד ולבקש מחבר המזכירות, צביקה וייצנר להעניߧ את צלחת האליפות, מתוך הנחה שמכבי חיפה תסיים לפחות בתיקו מול קרית שמונה, ותזכה באליפות.

מה ששיכנע את לוזון היו שיחות עם ראש עירית חיפה, יונה יהב ונשיא מכבי חיפה יעקב שחר שביקשו מיו"ר ההתאחדות לכבד את המעמד.

לוזון מסר היום: &ͱuot;בעקבות פנייתו של ראש עיריית חיפה, מר יונה להב, ובעקבות פגישה שהתקיימה ביני לבין מר יעקב שחר, בה הביע בפניי התנצלות על התנהגות אוהדי המועדון, וביקש ממני באופן אישי להגיע ולהיות אורח מחר במשחק מול קרית שמונה - החלטתי להיענות לפנייתם ולהגיע לקרית אליעזר.̼/p>

"אני מעריך ומוקיר את פועלו ותרומתו של יענקל'ה שחר בכדורגל הישראלי בכלל ובמכבי חיפה בפרט, ועל כן אשמח להגיע ולכבד את המועדון במשחק מחר.

מגרש הכדורגל מיועד לכל הגילאים ואמור להוות חווית כדורגל משפחתית ועל כן אנו מצפים שהמגרשים יהיו נקיי۝ מכל קריאות גזעניות או קללות אחרות נגד כל אדם באשר הוא".

תגובות

טלספורט בפייסבוק