תנו לגברת הזקנה לנוח

איטליה: יובנטוס איבדה את הכרטיס לאירופה לאחר שנכנעה 1:0 נגד פארמה משער של ג'יובינקו, היהלום של הביאנקיורי. אודינזה ניצחה את קייבו. לצ'ה וצ'ז'נה נשארות בליגה. מתיקו בין אינטר לנאפולי

יום ראשון 15 מאי 2011
מۢרכת TELESPORT

גם בליגה האיטלקית צריכים עדיין ליישר את הטבלה לקראת סיום העונה. מחזור אחד לפני תום עונה ונראה כי יובנטוס לא תשחק באירופה בעונה הבאה לאחר ההפסד בחוץ 1:0 מול פארמה והאירוניה זה כובש שער הניצחון, ג'יובינקו, ילד הפלא של הגברת הזקנה שכבש נגדה במשחק הקריטי.

אודינזה דווקא מנצלת זאת ומחפשת כרטיס לליגת האלופות לאחר 0:2 על קייבו בחוץ. איסלה (28) אוסמואה גייאן (75) כבשו לזכות הזברות הקטנות. אודינזה נמצאת כߢת במקום הרביעי בטבלה עם 65 נק'.

רומא הפסידה בחוץ 2:1 לקאטניה משערים של ברגייסו (78) וגומז (90) שקבעו מהפך מושלם וזה לאחר שלוריה (14) כבש ראשון לג'ילארוסי. ההפסד מעמיד את רומא במקום השישי בטבלה אבל עם ראש כמעט בטוח בליגה האירופאית ۑעונה הבאה.

לצ'ה הבטיחה את ההישארות בליגה לאחר שגברה בחוץ 0:2 על בארי שכבר נשרה. ג'דה (50) ושער עצמי של מסיילו (80) קבעו את התוצאה של המשחק. צ'ז'נה גם נשארה בליגה לאחר שגברה 0:1 על ברשיה שירדה. שער הניצחון היה של Ӓ'יאקריני בדקה ה-58.

סמפדוריה ירדה לליגה השנייה לאחר שהפסידה 2:1 לפאלרמו קבוצתו החדשה של ערן זהבי. מיקולי (45) ופינילה (86) כבשו לזכות הורודים.  ביביאניי (50) איזן זמנית את התוצאה. 

במשחק הצמרת באיטליה, אינטר שמרה על המקום השני לאחר 1:1 מול נאפולי. אטו כבש בדקה ה-15 לזכות הנראזורי אבל קאמיליו איזן בדקה ה-45 של המחצית.

תוצאות נוספות מאיטליה:

פיורנטינה - בולוניה 1:1

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק