הפועל חולון תועמד לדין

הקבוצה של דני פרנקו תתייצב בבית הדין ביום חמישי בעקבות דו"ח השיפוט החמור מהמשחקȠהאחרון שלה מול גליל/גלבוע. על פי הדו"ח אוהדי חולון ניסו לתקוף את שופטי המשחק ואף היו קרובים לעימות פיזי עימם

יום שלישי 17 מאי 2011
שלמה חסיד
 הפועל חולון עלולה לשלם ביוקר על התקרית האלימה והחמורה בסיום משחק ההפסד שלה וההדחה מהפלייאוף בߙום ראשון האחרון ע"י גלבוע/גליל.

היועץ המשפטי של איגוד הכדורסל, עו"ד שוקי קרמר הנחה היום (שלישי) על העמדתה לדין של חולון בעקבות תקיפת אוהדים את שופטי המשחק, מיד לאחר סיומו באולם הפחים. היועץ המשפטי, שקיבל את דו"ח השיפוט של המשחק כינה את הדו"ח "כאחד החמורים ביותר שהגיעו לשולחני".

על פי תוכן הדו"ח "בתום המשחק, כאשר יצאנו לכיוון רכבנו בחנייה, התגודדו סביבנו אוהדי הפועל חולון, והחלו לדחוף אותנו, לקלל, לגדף, ולירוק עלינו. אחד מהאוהדים בעט בתיק השוӤט שהחזיק השופט רומנו דוד, 3 פעמים בדרכו לרכב, ואוהד נוסף התקרב ובמרחק של חצי מטר ירק לשופט רומנו דוד בפרצופו. חמור מאוד, שאף שוטר לא ליווה את יציאת שופטי המשחק, ובמקום הזו היו סדרנים שלא הצליחו להשתלט על האוהדים".

בעקבות הדו"ח החמורȬ היועץ המשפטי הורה להעמיד לדין את חולון בסעיף של פגיעה על ידי אוהדים והקבוצה תתייצב בבית הדין המשמעתי ביום חמישי הקרוב.


תגובות

טלספורט בפייסבוק