פרננדס: ננצח ושוב נהיה בתמەנה

שחקני הנבחרת ממשיכים לקיים אימונים מצומצמים עם הצוות המקצועי לקראת היציאה למחנה האימונים, לקראת משחק מוקדמות היורו מול לטביה. המאמן: "רוצים להשאיר את השחקנים דרוכים פיזית ומנטלית"

יום רביעי 18 מאי 2011
אסף בילגורי

 חלק משחקני נבחרת ישראל קיימו הבוקר (ד') אימון נוסף לקראת נסיעת הנבחרת למחӠה האימונים באוסטריה ב-27 לחודש והמשחק מול לטביה ב-4 ביוני.

אתמול ערכו חלק מהשחקנים בדיקות רפואיות כחלק מהמעקב השוטף של הצוות המקצועי, והיום התאמנו ביחד עם מאמן הנבחרת לואיס פרננדס והצוות המקצועי.

השחקנים שהגיעו לאימון: אריאל הרוש, דודו גור۩, איציק כהן, טל בן חיים, רמי גרשון, טאלב טוואטחה, אייל גולסה, יואב זיו, מאור בוזגלו, טל בן חיים, עומר דמארי, ערן זהבי, בן שהר, דוד ביטון.

לפני האימון אמר פרננדס: "אנחנו ממשיכים באימונים כדי להשאיר את השחקנים דרוכים פיסית ומנטלית לקראת המשחק בלטביה. יש שחקנים שסיימו את המשימות שלהם בליגה ובגביע וחשוב לשמור אותם בכושר. גם מחר נקיים אימון, ונעשה זאת גם בשבוע הבא. אני מודע לכך ששחקני מכבי חיפה והפועל ת"א מתכוננים לגמר הגביע, ולכן בשבוע הבא הם לא יהיו באימוני הנבחרת. אמנם בפעם הקודמת לא ניצחנו בחוץ את לטביה, וחבל שיש לנו כמה שחקנים פצועים לקראת המשחק בריגה, אבל צריך לבוא עם הרבה מוטיבציה במשחק הזה כי אם ננצח נחזור לתמונה של היורו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק