סוף לאגדה: פאלרמו פורש מכדורגל

חלוצה הגדול של בוקה ג'וניורס ונבחרת ארגנטינה, מרטין פאלרמו החליט לפרוש ממשחק פעיל בעוד כחודש: "מרגיש מצויין. נתתי את כולי. אני שלם על ההחלטה"

יום רביעי 18 מאי 2011
מערכת TELESPORT

זהו זה, החלוץ הגדול של ארגנטינה והסמל של בוקה ג'וניורס, מרטין פאלרמו החליט לתלות את הנעליים בסיום עונת 2011 שזה למעשה בעוד כחודש.

'אל לוקו', כך מכנים אותו האוהדים שכבש 220 שערים במדי בוקה והפך למלך השעריםĠבקבוצה. זהו יום לא קל עבור האוהדים אין ספקו על כך אמר החלוץ: "אני יותר שלם עם ההחלטה כעת. לא חסר לי שום דבר. זה הרגע להפרד, גם לאחר שהחברים והאוהדים ביקשו שאשאר לשחק".

מאמנו בבוקה, חוליו פלסיוני הוסיף: "ביקשנו שישאר כל הזמן. זה̠החלטה שאי אפשר להתערב בה. רציתי שימשיך לשחק, הוא שחקן גדול ואדםגדול. כואב שהוא יפרוש".

פאלרמו החל לשחק באסטודיאנטס בשנת 1994, ועבר כעבור שלוש שנים לבוקה, עמה זכה בשישה תארי אליפות ארגנטינה (האחרונה באפרטורה 2008). הוא שיחק גם בויאריאל, בטיס ӕאלאבס ספרד. עם בוקה זכה פאלרמו פעמיים בגביע הליברטדורס (2000 ו-2007) ובגביע הביניבשתי (2000). 

כפי שנראה בבוקה לא ישכחו את פאלרמו כל כך מהר, כאשר מחוץ לאיצטדיון צפוי להיות פסל בדמותו בגובה שלושה מטרים עם החולצה של המועדון. 

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק