3 המלצות WINNER ליום חמישי

ימדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה השבדית השנייה

יום חמישי 19 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 כל ההמלצות היום לליגה השבדית השנייה.

משחק מס. 71 - בראג - אסיריסקה - 2 (יחס 1.80)

בראג מדורגת במקום ה-13 אחרי שישה מחזורים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, בהם היא לא ניצחה כלל. לרוע מזלה היא פוגשת היום את מוליכת הטבלה, אסיריסקה שנמצאת בכושר טוב, היא עם 16 נק' מתוך 18 אפשרויות כרגע והיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים, בינהם ניצחונות על ליונגסקילה, לנדסקרונה ӕעל דגרפורס. בעונה שעברה ניצחה אסיריסקה בבית 1-0, בחוץ היא נפרדה מבראג בתיקו 2-2. 

בסך הכל ניצחה אסיריסקה בבארג בחמישה מתוך שמונה מפגשים. לדעתי היום יהיה הניצחון השישי שלה. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 73 - וסטראס - סנדסבאל - ͘ (יחס 2.95)

וסטראס מדורגת במקום הלפני אחרון, המקום ה-15 אחרי שישה מחזורים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 3-1 בהאמרבי, זאת אחרי תיקו 2-2 מול וארנאמו וניצחון מול פאלקנברג בחוץ 4-3 איכשהו. היא תפגוש היום את סנדסבאל שבמקום השמיני כרגע כשזו ۞תקשה בשבועיים האחרונים ומסיימת בתיקו בשני משחקי הליגה מול בראג ומול ברוימפויקרנה והפסידה בגביע מול גאיש בבית 3-2. 

סנדסבאל קבוצה טובה יותר מוסטראס אך לדעתי היא תתקשה מאוד היום. תוצאת תיקו כאן לדעתי תשקף את יכולות השתיים במשחקים האחרונים ߩלהם.

משחק מס. 75 - קווידינק - האמרבי - 2 (יחס 1.65)

קווידינק מדורגת במקום האחרון אחרי שישה מחזורים כשהיא משיגה רק 3 נק'. הי אמגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה בליגה. היא תפגוש היום אתȠהאמרבי שמדורגת במקום השביעי בטבלה. 

האמרבי מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדי חוץ רצופים כשבין לבין היא מנצחת בשלושת משחקי הבית שלה. אם סופרים אחורה, האמרבי אחרי חמישה הפסדי חוץ רצופים כאשר קווידינק שהעפילה השנה לליגה השניה, שיחקה בעונה שעבߨה מצויין במשחקי הבית שלה. זהו המפגש הראשון בין השתיים ולדעתי האמרבי תהיה זו שתצלח אותו כמו שצריך.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק