מכבי צפויה להצטרף לאדריאטית

הנהלת מכבי ת"א התכנסה פעם נוספת ובחנה את האפשרות להצטרף לליגה האדריאטית. למרות התנגדות הצוות המקצועי, הנטייה היא להשיב בחיוב ולהצטרף למפעל שלישי, בנוסף לליߒת לוטו והיורוליג

יום שישי 20 מאי 2011
מערכת TELESPORT

שחקני סגנית אלופת אירופה כבר הביעו את התנגדותם, גם המאמן דיוויד בלאט הוסיף ששני מפעלים הם די והותר, אבל הנהלת מכבי ת"א התכנסה הבוקר (שישי) לדיון נוסף שדן באפשרות להצטרף לליגה האדריאטית.

כאמור, הנטייה של הנהלת מכבי תל-אביב היא להשיב בחיוב להצעה ובכך לשחק בעונה הבאה בשלӕשה מפעלים במקביל - היורוליג, הליגה האדריאטית וכמובן הליגה הישראלית. בדיון הבוקר שוחחו אנשי מכבי ת"א על תאריכי המשחקים, שעות השידורים ומספר פרטים נוספים שנשלחו לאנשי המועדון בשבוע האחרון. 

בהנהלה מודעים להתנגדות הצוות המקצועי והשחקני۝, אך בכוונת אנשי המועדון להיערך בהתאם למצב החדש ועל ראשי הקבוצה יהיה להגדיל את סגל השחקנים או לחלופין לשתף במשחקי הליגה הישראלית מספר משמעותי של שחקני נוער של המועדון. 

גם במו"מ להשארת כוכבי הקבוצה בעונה האחרונה נתקלת ההנהלה בקשיים ۠וכח ההצטרפות הצפויה לליגה האדריאטית, כשחקנים דוגמאת ג'רמי פארגו וצ'אק אידסון דורשים שדרוג משמעותי בשכרם נוכח הצלחת הקבוצה העונה וכן העובדה שהקבוצה תשתתף במסגרת נוספת. עניין נוסף שמהווה בעיה בעקבות הצטרפות המועדון הצפויה לליגה האדריאטית הוא נושא הטיסות, כך̠שמכבי ת"א תרבה להסתובב בשדות התעופה השונים באירופה והשחקנים כבר החלו להביע את מורת רוחם.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק