שונאים את גרנט בווסטהאם

רדוסלאב קובאץ', שחקנה הצ'כי של ווסטהאם, תקף בחריפות את המאמן שהוריד את קבוצתו לליגת המשנה: "הוא לא מגיב נכון לאיך שהמשחק מתנהל. הוא האשם במצב, היינו יכולים לסיים בטופ 10"

שבת 21 מאי 2011
מערכת TELESPORT

האוהדים מבקרים אותו כבר חודשים, ההנהלה שברה שתיקה בימים האחרונים וכעת גם חדר ההלבשה של הפטישים יוצא נגד אברהם גרנט. הראשון לבקר את המאמן שהוריד את הקבוצה לליגת המשנה הוא השחקן הצ'כי, רדוסלאב קובאץ'.

הקשר בן ה-31, שלא זכה לדקות משחק משמעותיות תחת אברהם גרנט העונה בלונדון, ביקר את המאמן הישראלי בתקשורת הצ'כית ואמר: "אני לא מאמין שירדנו ליגה עם הסגל הזה. זו פשוט קטסטרופה, ממש בושה".

הצ'כי לא נזהר במילים והמשיך במתקפה החריפה נגד המאמן שפוטר עוד לפני מחזור הסיום: "היינו מסוגלים להתברג בטופ 10 של הפרמיירליג. יש לנו בקבוצה שחקנים כמו רובי קין, קרלטון קול, סקוט פארקר - כולם שחקני פרמיירליג מובילים. רק את אברהם גרנט אפשר להאשים במצב שנקעלנו אליו. אף אחד לא מבין למה הוא̠לא פוטר הרבה קודם".

"זה אמנם מאוחר מדי, אבל עכשיו פיטרו את גרנט וכולם יכולים לנשום לרווחה. האוהדים שלנו שונאים אותו על שהוא הוריד את הקבוצה ליגה. גם האווירה בחדר ההלבשה הייתה איומה".

ולמה הביקורת צצה מצד הצ'כי? גם ߢל זה הוא דיבר: "היו לי הצעות במהלך העונה אבל גרנט אמר לי שאני אהיה חלק משמעותי מהקבוצה. גם בינואר, אחרי שלא זכיתי לדקות משחק בחצי הראשון של העונה, הוא אמר לי אותו דבר ולא נתן לי ללכת. הוא אמר לי שהוא בונה עליי ובכלל לא השתמש בי כשצריך. הוא גם לא היה ۢושה חילופים נכונים במהלך משחקים, הוא פשוט לא ידע להתאים את הקבוצה לאיך שהמשחק מתפתח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק