דאלאס תחזור לעצמה באוקלהומה?

המלצת WINNER NBA: אחרי שהפסۙדה את הביתיות, מגיעה הקבוצה של נוביצקי לאוקלהומה בניסיון לחזור להוביל את הסדרה (1-1). הת'אנדר ניצחו את משחק מס' 2 עם ווסטבורק על הספסל ברבע הרביעי, וצברו ביטחון לקראת ההמשך

שבת 21 מאי 2011
מערכת TELESPORT

אוקלהומה ת'אנדר היממה את דאלאס במשחק מספר 2 כשניצחה אותה בחוץ, אחרי שמחקה פיגור בן 11 נקודות במחצית. הלילה הקבוצה של קווין דוראנט רוצה לעלות ליתרון בסדרה על מנת שיהיה ערך לניצחון הגדול שלה בדאלאס.

טייסון צ'נדלר, סנטר דאלאס, אמר: "אני לא אוהב להפסיד ולא נרדמתי אחרי ההפסד, אבל אולי טוב שקיבלנו עכשיו סטירת לחי והבנו שזה שטאטאנו את הלייקרס בסוויפ לא אומר שאנחנו אוטומאטית האלופים החדשים של הליגה. אם זה יעיר אותנו או לא? נראהĠבמשחק הקרוב במגרש".

המדהים הוא שאוקלהומה ניצחה את המשחק השני כשכוכבה ראסל ווסטברוק יושב על הספסל ברבע הרביעי ולא משתתף במשחק. מי שהחליף את ווסטברוק היה אריק מניור, ווסטברוק פירגן לו בסיום: "אין לי אלא לכבד את החלטת המאמןȠלהושיב אותי על הספסל. ניצחנו משחק חשוב וזה מה שחשוב".

ווסטברוק קלע 7 מ-15 ניסיונות במשחק 2, אחרי שבמשחק הראשון קלע 3 מ-15. בהתייחס לתפוקה שלו אמר: "צריך לזכור ששיחקתי רק שלושה רבעים. הייתי יכול לקלוע יותר אם הייתי משותף במשחק ברבע הרביעי".

קווין דוראנט קלע 24 במשחק מספר 2, אבל היה אפקטיבי לא פחות מהמשחק הראשון שבו הוא קלע 40 נקודות. דוראנט אמר: "בבית מול הקהל שלנו חייבים לעשות ניצחון שיקרב אותנו לגמר ה-NBA. אם נאמין בזה זה יקרה לנו".

הת'אנדר קלעו ב-55.7 אחוז מהזריקות שלהם במשחק מספר 2, והצליחו להפוך 23 איבודים של דאלאס לעשיית 32 נקודות. מאמן דאלאס, ריק קרליל, אמר: "הם פשוט הענישו אותנו על המשחק המפוזר שלנו. למדנו שאסור לזלזל בקבוצה הזאת".

קשה מאוד לנצח ېת אותה קבוצה פעמיים בתוך יומיים, קשה עוד יותר בוודאי כשמדובר בקבוצה כמו דאלאס. בעונה הסדירה השיגה כל קבוצה דווקא ניצחון חוץ. דאלאס, היתה לאורך כל העונה קבוצת החוץ הטובה בליגה ועם כל הכבוד לאוקלהומה, המאבריקס קבוצה עדיפה ותחזיר לעצמה הלילה את יתרון הביתיותĮ

משחק 82: אוקלהומה - דאלאס (3+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES
.

תגובות

טלספורט בפייסבוק