נעים וצפריר נחקרו ושוחררו

מנכ"ל הפועל פתח תקווה, אפי צפריר, נחקר במשטרה בחשד שפנה לשחקני הקבוצה במטרה להשפיע על תוצאות משחקים. המאמן לשעבר יובל נעים חשוד טי נעזר בעבריין על מנת לקבל מהקבוצה סכומים גבוהים

יום שני 23 מאי 2011
שלמה חסיד

הבלגאן בהפועל פתח תקווה לא מפסיק לרגע.  מנכ"ל הפועל פ"ת, אפי צפריר, ומאמנה לשעבר של הקבוצה, יובל נעים, זומנו במהלך יום ראשון לחקירה במפלג ההונאה של מחוז מרכז ביבנה. במשטרה חושדים כי נעים עירב גורמים עבריינים כדי להגיע להסדר על הפסקת עבדותו במועדון, ואילו צפריר נחקר בחשד להטיית משחקים.

צפריר זומן לחקירה בעקבות תלונה שהגיעה לידי המשטרה לפני מספר שבועות, ולפיה פנו ראשי הקבוצה  לשחקנים במועדון במטרה להשפיע על תוצאוߪ המשחקים. 

צפריר הכחיש את החשדות, וסנגורו אלי כהן מסר: "הוא שוחרר ללא כל תנאים מגבילים, ואני משוכנע שבסיום החקירה התיק ייסגר מחוסר ראיות". הערכה היא שבימים הקרובים צפויים להיחקר בעלי תפקידים נוספים במועדון.

נעים, שכבר נחקר השנה ברשות המסים בחשד לחוזה כפול בהפועל ר"ג, שוחרר לביתו ללא כל תנאים מגבילים, אחרי ששיתף פעולה עם החוקרים.  על פי החשד, לאחר שהודיע כי יעזוב את הקבוצה, קבע המאמן פגישת עבודה עם אחד מבעלי המועדון, גל חצור, והגיע אליה בליווי עבריין. במשטߨה סבורים כי הסכום שקיבל המאמן עבור הפסקת עבודתו גבוה מהסכום עליו היה חתום בחוזהו מול הקבוצה. 

חצור סיפר לגלי צה"ל: "יובל נעים הצליח בהפועל פתח תקווה. הוא עזב בגלל סכסוך אישי עם תומר סיני וחשבתי שמגיע לו פיצוי הולם וכך היה. לגבי̠ההימורים, אני מאמין שזה לא נכון. שום דבר לא יפתיע אותי בהפועל פתח תקווה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק