2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה השבӓית השנייה

יום שני 23 מאי 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 71 - דגרפורס - ליונגסקילה - 1 (יחס 2.00)

דגרפורס מדורגת במקום הרביעי בטבלה אחרי שבעה מחזורים כשהיא מובסת במחזור האחרון ע'יĠאנגלהולם 3-0 בחוץ, זאת אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים קודם לכן. היא תארח היום את ליונגסקילה שבמקום ה-11 כרגע כשהיא אחרי שלושה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא מנצחת.

 הקבוצה הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה כשבעונה שעברה היא ניצחה בבית 2-0 את דגרפורס בסיבוב הראשון כשבסיבוב השני מביסה דגרפורס את ליונגסקילה בתוצאה 5-3. שישה מתוך שבעת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו, בכולם ניצחה קבוצת הבית. דגרפורס מספיק חזקה בכדי להשיג פה ניצחון נוסף על ליונגסקילה הבינונית.

משחק מס. 72 - האמרבי - אטבידאברגס - X (יחס 2.75)

האמרבי מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא מפסידה פעם אחת בארבעת המשחקים האחרונים שלה, ומנצחת פעמיים במהלכם. היא תשחק היום מול אטבידאברגאס שנמצאת בכושר מעולה אחרי ארבעה ניצחונות רӦופים בהם היא כובשת בצרורות שתי חמישיות מול ורנאמו ומול אנגלהולמס, שלושה שערים מול סולנה בגביע וצמד מול פאלקנברג לפני שבוע וחצי. 

האמרבי ניצחה בכל ארבעת משחקי הבית שלה עד כה, אטבידאברגאס בחוץ עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה.Ƞהשתיים נפגשו לפני שנתיים במשחק גביע, בו ניצחה האמרבי 3-2 אחרי הארכה. יהיה משחק מאוד צמוד, ההימור הכי הגיוני כאן הוא X.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק