עופר טלקר יאמן את מכבי הרצליה

לאחר שסיים את העונה במקום הרביעי בלבד בליגה הלאומית, החליט משה סיני לעזוב: "מכבי הרצליה זה בית בשבילי. מועדון מיוחד". עוזר"המאמן בשנתיים האחרונות קודם ויהיה מאמן הקבוצה

יום שני 23 מאי 2011
מערכת TELESPORT

מאמן מכבי הרצלۙה בעונה האחרונה, משה סיני, התפטר הערב (שני) מתפקידו, זאת לאחר שסיים את עונת 2010/2011 עם מכבי הרצליה במקום הרביעי. מיד עם פרסום ההודעה על עזיבתו של המאמן, הודיע אריאל שיימן כי את מקומו במשרת המאמן הראשי ימלא עוזר המאמן בשנתיים האחרונות, שחקן העבר עופר טלקۨ.

כאמור, פרט להיותו עוזר המאמן של משה סיני ושל קודמו בתפקיד, סלובודן דראפיץ', אימן עופר טלקר את קבוצת הנוער של המועדון והעפיל עמה לליגה הראשונה. ההצלחה עם קבוצת הנוער העלתה את מניותיו של טלקר וכעת הוא זוכה לשדרוג המשמעותי.

היו&quͯt;ר, אריאל שיימן התייחס לשינוי בעמדת המאמן: "אני מבטיח למשה סיני שהוא עוד ישוב למכבי הרצליה כשנשוב לליגת העל. הוא היה יכול להמשיך פה עוד הרבה שנים. עופר טלקר עשה כאן עבודה נהדרת ואנחנו עומדים מאחוריו כמו שאנחנו עומדים מאחורי הילדים שߜנו".

משה סיני עצמו התייחס להחלטה לעזוב את המועדון לאחר עונה אחת בלאומית: "אני אמשיך להגיע למשחקי הקבוצה, זה מועדון מיוחד מאוד. הרגשתי בהרצליה כמו בבית. למרות המחזור האחרון הכואב, אני חושב שהעונה הייתה הצלחה גדולה. הצעירים קיבלו את הבמה העונה והם צריכים להמשיך מכאן ולשאוף להתקדם".

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק