ריאל מדריד: קאייחון חתם רשמית

הקשר בן ה-24 מאספניול יהיה הרכש השלישי של ריבל הקיץ, אחרי שחתמו הטורקים נורי שאהין וחמיט אלטינטופ. בבוקר מוריניו שבר שתיקה ועקץ את ברצלונה ואופ"א: "מצפה בעונה הבאה להגינות בכדורגל"

יום שני 23 מאי 2011
מערכת TELESPORT

אחרי שהשלימה את רכישתם של שני השחקנים הטורקים, נורי שאהין וחמיט אלטינטופ, הודיעה ריאל מדריד על שחקן הרכש השלישי שמצטרף לקבוצה לקראת העונה הבאה, ואנו עדיין בחודש מאי. 
חוסה מריה קאייחון, הקשר בן ה-24 של אספניול שגדל במחלקות הנוער של ריאל מדריד, מצטרף לסגל של הבלאנקוס ל-5 השנים הקרובות, כך לפחות על פי החוזה שחתם. קאייחון העביר את 3 העונות האחרונות באספניול, ואף זכה לזימון לנבחרת הצעירה של ספרד. כמי שגדל בריאל מדריד, הוא הגיע עד לקבוצת המילואים של המועדון, במדיה כבש 21 שערים בעונת 2007/8. כאמור, עם סיום העונה הוא הצטרף לאספניול.

ז'וז'ה מוריניו שובר שתיקה

לא תזכו עוד הרבה פעמים לשתיקה כ"כ ארוכה מצד המאמן הפורטוגלי של ריאל מדריד, ז'וז'ה מוריניו. אבל לאחר שנענש על-ידי אופ"א בהרחקה מ-5 משחקים בעקבות ההתבטאויות לאחר סיום חצי גמר ליגת האלופות הראשון, "המיוחד" גזר על עצמו שתיקה, שהסתיימה לאחר שפירסם מכתב תודה לאוהדי קבוצתו באתר הרשמי של המועדון.

ەאם כבר מוריניו בוחר להעביר מסר, אז כמובן שהוא יהיה חריף ועוקצני. כהרגלו. מוריניו ניצל את ההזדמנות ומעבר להכרת התודה, הוא גם מצא את ההזדמנות לעקוץ את ראשי אופ"א ואת היריבה המושבעת, ברצלונה: "יש לי משאלה אחת פשוטה - שלא ישכחו בעולם הכדורגל את העקרӕנות, כפי שקרה לכמה מומחים ואנשי כדורגל לפרקים במהלך העונה". 

כמובן, ההתבטאויות נובעות בעקבות ההרחקות להן זכו שחקני ריאל מדריד במהלך העונה על-ידי אופ"א, בעוד ברצלונה נותרה יחסית נקייה, כאשר הארוע האחרון בו אופ"א החליטה שלא ۜהרחיק את סרחיו בוסקטס על הערה גזענית, כביכול, כלפי מרסלו, הכעיסה במעט את אנשי ריאל מדריד.

"בכדורגל צריך להראות כבוד והגינות אחד כלפי השני. כרטיס אדום לגזענות צריך להראות במעשים ולא במילים" הוסיף מוריניו.

לסיום, בכל זאת,Ġמוריניו הודה לאוהדי הקבוצה על האחרונה האחרונה, שהסתיימה עם הגביע הספרדי בלבד: "אני רוצה להודות לאוהדים של ריאל מדריד עבור התמיכה והאהדה לה זכינו מהם העונה. עבדנו העונה ברצינות ובמסירות, אבל אנו נשאיר בחוץ את הניתוחים המקצועיים ונשאיר לכם לשפוט א۪ העונה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק