מיאמי רוצה לסגור עניין

המלצת WINNER ל-NBA: ההיט מובילה 1:2 בגמר המזרח, וניצחון שלה הלילה בביתה יסגור באופן כמעט סופי את הסידרו. לשיקגו, שסיימה את העונה הסדירה עם המאזן הטוב ביותר יש תוכניות אחרות

יום שלישי 24 מאי 2011
שלמה חסיד
 כל מה ששיקגו בולס צריכה לעשות הלילה כדי להשוות את סידרת גמר המזרח זה לעשות את מה שהיא עשתה יותר מכל קבוצה אחרת באן.בי.איי העונה - לנצח משחק. 71 משחקים ניצחה הבולס העונה, ולמרות שמיאמי עשתה לה את מה שלא קרה לא מאז פברואר - שני הפסדים ברציפות - עדיין הקבוצה של דרק רוז יכולה לחזור הלילה לסדרה ולהשוות אותה ל-2:2, לפני שהיא חוזרת לשיקגו.

בשני המשחקים האחרונים שיקגו קלעה ביחד רק 160 נקודות, הכמות הכי נמוכה שקלעה בשני משחקים העונה. מה שמסביר את זה הוא אחוז הקליעה המזעזע של דרק רוז בשני המשחקים האלה - 15 מתוך 42 קליעות - נוכח ההגנה הרצחנית של מיאמי עליו.

הראש של רוז לא ממש היה בסדרה ביום ראשון. כוכב הבולס מצא זמן להעניק ראיון סנסציוני לתקשורת ביום המשחק, לטעוןĠשכוכבי אן.בי.איי נוטלים סמים, ולהכחיש את דבריו כמה שעות לפני המשחק. גם חברו יואקים נואה לא ממש התעסק בכדורסל נטו, ובמשחק הזה הוא הקניט את הקהל של מיאמי שהוציא אותו מריכוז. כששני שחקני חמישיה מתנהגים ככה, הדרך להפסד סלולה.

מי שחוגג בסדרה הזו הߕא כריס בוש שצלף 30 נק' במשחק השני ו-34 במשחק השלישי. "הלילה אנחנו חייבים לסגור את הסיפור ולא להסתבך", אמר הכוכב. "זה תלוי בנו ואבוי לנו אם נפספס את הניצחון". בוש היה השחקן השני באן.בי.אי שקלע פעמיים מעל 30 נקודות מול הבולס, כשהשחק۟ הראשון היה למרקוס אולדריג' מפורטלנד.

קרלוס בוזר בלט בשיקגו במשחק הקודם עם 26 נק' ו-15 ריב', אבל ההיט ממול היא הקבוצה היחידה השנה באן.בי.איי שעוד לא הפסידה משחק ביתי בפלייאוף, וכבר ניצחה בשבעה משחקים, כשניצחון הלילה והיא כבר יכולה לחשוב ۢל סדרת גמר האן.בי.איי מול דאלאס שמובילה 1-3 על אולקהומה בסדרה המקבילה.

מיאמי אומנם מובילה 1:2 ומציגה עליונות עד כה בסידרה הזו. אולם, אי אפשר לזלזל בשיקגו שלא במקרה סיימה את העונה הסדירה עם המאזן הטוב בליגה. המשחק הזה הוא קריטי. לשיקגו יש את הߛלים והאיכות כדי לכפות משחק צמוד על מיאמי ולדעתנו היא תעמוד בלייין שהיא קיבלה ויכולה גם לגנוב ניצחון חוץ ולהחזיר לעצמה את יתרון הביתיות

משחק 20: מיאמי - שיקגו (6+). ההימור: 2

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק