חשבתי שכבר לא אזכה בזהב

אריק זאבי, שזכה במדלית זהב בתחרות הגראנד סלאם במוסקבה,Ġסיפר עם הגעתו לישראל: "אני שמח שניצחתי תחרות גדולה. התגעגעתי לזה". על התקית עם הג'ודוקא המצרי שסירב ללחוץ ידיים: "הופתעתי. הוא לא בסדר"

יום שני 30 מאי 2011
מערכת TELESPORT
הג'ודוקא הבכיר של מדינת ישראל, אריק זאבי חזר היום אחר הצהריים לישראל עם מדלית הזהב היוקרתית בה זכה בתחרות הגראנד סלאם שנערכה במוסקבה. זאבי נרגש מאוד עם הגעתו לאולם מקבלי הפנים בנתב"ג, כאשר מחיאות כפיים נשמעו מכל עבר.

זאבי התייחס למדלית הזהב הראשונה בה זכה מאז התחרות שהתקיימה בורשה לפני שנתיים: "זו השנה האחרונה בקריירה שלי והתגעגעתי לתחושה של לזכות בזהב, בטח שזה קרה בתחרות כה יוקרתית כמו גראנד סלאם. ניצחתי יריבים מהעשיריۙה הראשונה בעולם וזה מוכיח לי שאני יכול לנצח גם תחרויות גדולות. אני מאמין שזה המסמר האחרון שהייתי צריך בהשתקת הביקורות".

בנוסף, התייחס הג'ודוקא לתחושותיו לצד הביקורות הנוקבות: "חלפו לי מחשבות אם אי פעם אוכל לשחזר זכיה ולשוב ולזכות במۓלית זהב. יש ברזילאי שלא זכה באף מדליה מאז ניצח את התחרות במוסקבה בשנה שעברה. זכיתי לחודשיים של שקט וזה טוב, אבל ג'ודו זה ענף אכזרי. זה טוב להגיע לאולימפיאדה כמועמד למדליה".

לסיום התייחס אריק זאבי לתקית עם הג'ודוקא המצרי אותו ניצח בדרך לזӔב, מוחמד דרוויש שסירב ללחוץ את ידו בסיום: "הופתעתי שהוא סירב ללחוץ לי את היד. כולם ראו שאני רוצה ללחוץ לו את היד, זה האקט הכי סמלי שיש. לא ציפיתי ממנו לנשיקות וחיבוקים. הוא יצא לא בסדר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק