הנבחרת הבוסנית חוזרת לפעילות

לאחר שהושעתה בוסניה מכלל הפעילויות של פיפ"א ואופ"א בעקבות אי סדרים בהתאחדות לכדורגל הבוסנית, שינויים שנעשו בשבוע שעבר איפשרו לפיפ"א להכריז רשמית על הסרת ההרחקה

יום שני 30 מאי 2011
מערכת TELESPORT

נשיא פיפ"א ספ בלאטר ערך היום מסיבת עיתונאים ודיבר על המתקפה החסרת תקדים לה זוכה פיפ"אĠבעקבות הארועים האחרונים, אבל הנשיא התייחס גם לנבחרת הבוסנית לאחר שנעשו השינויים הדרושים בהתאחדות הכדורגל המקומית.

כזכור, בוסניה הושעתה מכל הפעילויות של פיפ"א ואופ"א מאחר וההתאחדות הבוסנית עברה בחודש שעבר לניהול על ידי שלושה נשיېים, ועל פי התקנון החדש של פיפ"א ואופ"א מותר לכל התאחדות למנות נשיא אחד בלבד.  בחודש אוקטובר קיבלה ההתאחדות הבוסנית אולטימטום לערוך את השינוי הנדרש של הנשיאים כמו כל התאחדות אחרת שמחוייבת על ידי פיפ"א ואופ"א, אולטימטום שניתן עד לסיום חודש מרץ 2011.

על מנת לחזור להתנהל תחת מוסדות פיפ"א ואופ"א וליטול חלק במשחקי הנבחרת כבר בשבוע הבא במוקדמות יורו 2012, נערכו השינויים הנחוצים בהתאחדות הבוסנית וכעת הוסרה ההשעיה של הנבחרות והקבוצות הבוסניות בפעילויות הבין ארציו۪.

הנבחרת של בוסניה נמצאת בבית ד' וצברה בו 7 נקודות בארבעה משחקים ונמצאת במצב מעולה להעפלה מהבית ליורו. בשבוע הבא תפגוש הנבחרת הבוסנית את נבחרות רומניה ואלבניה.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק