בילבאו תשמור על הביתיות?

המלצת WINNER: אחרי שגנבה את הביתיות במשחק הקודם במדריד, בילבאו מארחת את ריאל ותנסה להעיף את הבלאנקוס. האם היא תצליח? קראו את ההמלצה

יום שלישי 31 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 סידרת הפלייאוף המפתיעה בין ריאל מדריד לבילבאו ממשיכה הערב למשחק שלישי, כאשר בילבאו היא זו שנמצאת במומנטום אחרי שהצליחה לגנוב לריאל את הביתיות ולנצח במדריד במשחק הקודם 66:71. במצב של 1:1 בסידרה בילבאו יודעת שאם תשמור על הביתיות שלה היא תעשה מיני הפתעה ותדיח את הבלאנקוס.

מולין, מאמנה של ריאל מדריד נשמע מעודד למרות ההפסד. זאת מאחר וקבוצתו חזרה מפיגור של 19 נקודות במחצית הראשונה. "זה סימן חיובי מאוד שחזרנו מפיגור גדול ואני מאמין בחנۙכים שלי למרות ההפסד", אמר מולין.

"אם נציג את ההגנה שהצגנו במחצית השניה, אנחנו ננצח בבילבאו", כך אמר שחקן הרכש של ריאל בקיץ, קרלוס סוארז. 

בבילבאו מככבים כמה אקסים של ריאל מדריד כמו אקסל הארוול הבלגי ואלכס מומברו. מרקו באניץ, הסנטר הקרואטי המצויין מהווה איום מתמיד וגם ארון ג'קסון הצטיין במשחק הקודם. מפגש העונה הסדירה בין הקבוצות הללו בבילבאו, הסתיים בניצחון חוץ של ריאל 73:75.

לריאל מדריד יש אומנם סגל מוכשר יותר משל בילבאו, אבל הביתיות של הבאסקים היאĠמשמעותית מאוד, בדומה לקבוצת הכדורגל של המועדון. בילבאו, שניצחה במדריד בהחלט יכולה לשמור על הביתיות שלה והפלוס פה משחק לטובתה.

משחק 13: בילבאו (3+) - ריאל מדריד. ההימור: 1

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק