בניון: מודעים לחשיבות המשחק

מוקדמות אליפות אירופה: נבחרת ישראל סיימה את מחנה האימונים באוסטריה. הקפטן: "כולם מרוכזים במשחק בשבת ומקווים לעשות את העבודה". אלמוג כהן נטש את האימון אך יהיה כשיר

יום רביעי 01 יוני 2011
שלמה חסיד
נבחרת ישראל סיימה הערב (ד') את מחנה האימונים באוסטריה ומחר בצהריים תמריא ללטביה לקראת המשחק מול הנבחרת המקומית, שיתקיים בשבת ב-19:30.

המשחק ייערך באצטדיון 'סקונטו' שבריגה ויועבר בשידור ישיר בערוץ 10 וברשת ב' ברדיו.

היום כבר תרגל המאמן לואיס פרננדס מספר אפשרויות להרכב שיעלה בשבת, ונראה כי גם מחר באימון שייערך באצטדיון 'ארקדיה' יתרגל פרננדס מספר אופציות.

שניות של לחץ עברו על אנשי הנבחרת כשאלמוג כהן נטש את האימון מספר דקות לפני סיומו. כהן התלונן על כאߑים בקרסול לאחר שלדבריו סובב אותו במהלך האימון, אולם הוא יהיה כשיר למשחק בשבת.

הקפטן הישראלי, יוסי בניון, אמר לאתר ההתאחדות לכדורגל: "תמיד כיף גדול להיות בנבחרת. חזרתי מפציעה לא פשוטה ולא קלה, ושיחקתי קצת נגד גיאורגיה. כולנו מודעים לחשיבות המשחק נגד לטביה, גם בשני המשחקים בארץ ידענו שאנחנו חייבים לנצח ועשינە את העבודה.

"אנחנו עובדים קשה כדי להגיע מוכנים ואני מאמין שאפשר לנצח בלטביה. כולם מבינים את חשיבות המטרה, אנחנו עובדים קשה והאימונים ߑרמה גבוהה. כולם מרוכזים במשחק בשבת ומקווים לעשות את העבודה".

תמונה: באדיבות ההתאחדות לכדורגל

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק