2 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים ממەקדמות יורו 2012

יום שישי 03 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 2 - קזחסטן - אזרבייג'ן - 1 (יחס 2.30)

שתי הקבוצות החלשות של בית א' של מוקדמות יורו 2012 מחפשות היום נקודות כשמה שמפתיע הוא שאחרי חמישה משקים, הקזחים הפסידו בכל החמישה לעומת האזרים שהשיגו איכשהו בטעות ניצחון ביתי על טורקיה. 

המשחק הזה הוא המשחק השישי שמתקיים בין השתיים כאשר רק בשני משחקים הושגה הכרעה בינהן, האזרים ניצחו במשחק ידידות לפני שבע שנים 3-2 בקזחסטן, והקזחים ניצחו שלוש שנים לאחר מכן ב۞שחק ידידות. 

המשחק האחרון בין השתיים היה לפני שלוש שנים, גם הוא במסגרת ידידותית ונגמר בתיקו מאופס. הקזחים חייבים לנצח היום למרות שהם בעצמם יודעים שהמשחק לפרוטוקול בלבד. 

משחק מס. 9 - רומניה - בוסניה - 1 (יחס 1.9Ȱ)

הקבוצות שיחקו זו מול זו במשחק האחרון במסגרת המוקדמות, בוסניה ניצחה את רומניה 2-1 אחרי פיגור 1-0 עם שער בדקה ה-83 של זדקו. הנבחרת הרומנית נחלשה מאוד בתקופה האחרונה. גויאן פצוע, ראדו פצוע וגם בוגדן פצעו ולא ישחק. כריסטיאן קיבו פרש מהנבחרת̮ הבוסנים מהצד השני במקום הרביעי בבית מקווים להפתיע גם היום בכדי להצמד לבלארוס שבמקום השני. 

רומניה מהצד השני יודעת שהמשחק הזה הוא להיות או לחדול. הפסד נקודות כאן ככל הנראה יוציא אותם מהמרוץ מול קבוצות חלשות ממנה כמו אלבניה ובלארוס שכרגע במקום השני. ההימור שלי, רומניה תתעלה מעל עצמה ולמרות חיסורים של כמה שחקנים חשובים ,היא תנצח כאן.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק