אגייאר שוב אושפז. הפעם במיאמי

גומא אגייאר איש העסקים הלוקה בנפשו שהתקשורת הישראלית מתעללת בו ללא הפסקה, שוב אושפז במוסד לחולי נפש. הפעם במיאמי. משפחתו: זה לצורך בדיקות, אבל הוא לא ירכߕש את בית"ר

יום שישי 03 יוני 2011
שלמה חסיד

גומא אגייאר, איש העסקים האמריקאי שצוטט בתקשורת כמי ש"סיכם עם ארקדי גאידמק על רכישת בית"ר ירושלים" שוב מאושפז, הפעם במתקן למחלות נפש במיאמי.

 אגייאר היה מאושפז בביה"ח אברבנל לפני שנתיים, דבר שגרם לו למשוך את ידו מבית"ר ירושלים. אבל השיעמום התקשורתי גורמים לעיתונאים ישראלים לחייג אליו כל פעם מחדש ולהוציא ממנו הכרזות על "כניסה מחודשת לביߪ"ר".

 מי שעשה היום סוף לשמועות הללו היא אימו, שאמרה: "הוא לא יחזור לבית"ר וגם לא ישים שקל במועדון, והפעם זה סופי ומוחלט". אגב, במשפחת אגייאר טוענים כי האישפוז הנוכחי הוא לצורך "בדיקות בלבד".

 את۞ול כזכור התקיימה פגישה בין איציק קורנפיין ומשה דדש, שינסה בכל זאת למצוא משקיע לבית"ר, משום שגאידמק כבר הודיע שאין בכוותנו להשקיע כספים נוספים בקבוצה.

כאמור, בשבועות האחרונים ממשיכים מספר אנשי תקשורת לדובב ללא רחמים את אגייאר ולפרסם את הדברים. איש העסקים האמריקאי ממשיך לדבר על תקציבי ענק והעפלה לגמר ליגת האלופות, למרות שללא מעט אנשים ברור שמדובר באדם הלוקה בנפשו, וכי עדיף לאחל לו החלמה ולעזוב אותו לנפשו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק