חשד: ניגריה-ארגנטינה היה מכור

פיפ"א, ארגון הכדורגל העולמי, הודיע הבוקר את מה שהיה ידוע למאות אלפי מהמרים ברחבי העולם: "8יש חשד גדול מאוד לכך שמשחק הידידות בין ניגריה וארגנטינה שנערך ביום רביעי היה מכור"

שבת 04 יוני 2011
מערכת TELESPORT

פיפ"א פירסם הבוקר (שבת) הודעה לפיה הארגון החל בחקירת משחק הידידות בין נבחרות ניגריה וארגנטינה, משחק שהתקיים ביום רביעי האחרון והסתיים בתוצאה 1:4 לטובת הניגרים.

על-פי ידיעות שהגיעו לארגון הכדורגל העולמי, מהמרים רבים הימרו במהלך המשחק על כך שיובקע שער חמישי, לאחר שהתוצאה עמדה על 0:4 לזכות הניגרים. ארגנטינה זכתה לבעיטת עונשין מ-11 מטרים בדקה ה-97, זאת לאחר שהכדור פגע שלא במתכוון בידו של שחקן ניגרי, נגיעה שגם כן מוטלת בספק. השופט, איברהם שאהיבו, הוסיף 9 דקות למשחק, זמן חריے בצורה קיצונית, במיוחד כשמדובר סך הכל במשחק ידידות, מה עוד שהזמן שנקבע היה 5 דקות בלבד.

יתרה מכך, גם הפנדל שנשרק לטובת ניגריה במהלך המשחק היה מוזר ביותר והחל לעורר את החשד בעולם הכדורגל. 

על-פי הידוע, הימורים נוספים עליהם היӞרו באופן חריג היה הבקעת 2 שערים במחצית השנייה, דבר שבסופו של דבר אכן קרה לאחר שתוצאת המחצית עמדה על 0:3.

יש לציין כי ארגנטינה הופיעה למשחק בהרכב חסר מאוד, מורכב ברובו משחקני הליגה, אך איש לא האמין שנבחרת ניגריה אכן מסוגלת להביס את ארגנטינה ולߔבקיע רביעייה, גם אם מדובר במשחק אימון.

את תקציר המשחק ניתן לראות בקישורים הבאים, לינקים ישירות לאתר YOUTUBE:

מחצית ראשונה - לחץ כאן<ɢr/>
מחצית שנייה -לחץ כאן

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק