טביב: קשטן מאמן הפועל תא

אחרי שיוסי אבוקסיס הבהיר כי הוא לא יכול לעבוד בתנאים הקיימים, החליט אלי טביב מראשי הפועל תל אביב למנות את דרור קשטן למאמן הסגנית האלופה. לא ברור כיצד ינהג מוני הראל

שבת 04 יוני 2011
שלמה חסיד

 דרור קשטןĠיאמן בעונה הבאה את הפועל תל אביב. ההודעה המפתיעה הזו, יצאה מפיו של אלי טביב, מראשי הפועל תל אביב, לאחר שזה החליט  שלא למנות את יוסי אבוקסיס למאמן.

המשא ומתן עם יוסי אבוקסיס כשל. הבעלים הנוסף, מוני הראל ניסה להרגיע את אבוקסיס, אך טביב שטוӢן כי הוא הבעלים היחיד של המועדון, החתים את קשטן.

אלי טביב מסר בתגובה: “אני שמח לבשר שדרור קשטן הוא מאמן הפועל ת"א. נתקלתי בנכונות גדולה מצידו והמו"מ בינינו ארך חמש דקות. התחלנו לבנות את הקבוצה לפי דרישותיו והוא התחיל לעבוד".

קשטן אימן את הפועל תל אביב במספר קדנציות. האחרונה שבהן בעונת 2005/6 אז זכה בגביע המדינה. קשטן זכה עם הפועל תל אביב בדאבל בשנת 2000 ולאחר מכן הוביל את הפועל תל אביב לקמפיין מדהים בגביע אופ"א, בו נעצרה הפועל תל אביב ברבע הגמר. בעונת 199̷ אימן קשטן את הפועל תל אביב מספר חודשים והשאיר את הקבוצה בליגה.

השאלה הגדולה כרגע היא כיצד ינהג מוני הראל.  היום פורסם שמי שעושה את מירב המאמצים לגשר בין הצדדים הוא קובי סידי, שלאחרונה מונה על-ידי מוני הראל לנציגו במועדון, כשידוע שסידי גם מקוۨב ושומר על יחסים קרובים עם אלי טביב.

לאחר שהליך ה"במבי" בין השניים נפל, לפחות לרגע זה, הציע קובי סידי שיטה שלטענתו צריכה לגשר על הפערים ולאפשר למוני הראל ואלי טביב לנהל את המועדון באופן שוטף. 

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק