8

קאמבק לאנגליה, ניצחון לרוסיה

מוקדמות יורו 2012: אנגליה כבר הייתה עם הגב לקיר בפיגור שני שערים מול שוייץ אבל למפארד ויאנג השוו בתיקו 2:2 בוומבלי. רוסיה גברה על ארמניה בזכות שלושער של פאבלוצ'נקו

שבת 04 יוני 2011
מערכת TELESPORT

משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012 שוחקו בכל רחבי היבשת. בוומבלי המשחק המרתק ביותר כאשר אנגליה הצליחה לחלץ תיקו ונקודה לאחר 2:2 ביתי מול שוייץ בבית 7.

ברנטה העלה את האורחים ליתרון בדקה ה-32 לאחר טעות של ההגנה. שלוש דקות לאחר מכן אנגליה בהלם כאשר ברנטה ששוב ניצל הגנה גרועה של המארחים. למרות זאת אנגליה הצליחה לחזור: עוד לפני תום המחצית ווילשייר הוכשל ברחבה ופרנק למפארד צימק ל-2:1 בפנדל מדוייק. כבר בפתיחת המחצית השנייה אשלי יאנג בעט בעיטה מדוייקת וקבע את השוויון המצויין. 

מוטנגרו עדיין רוצה להאמין שאפשר להשיג כרטיס ליורו והיא סיימה בתיקו 1:1 נגד בולגריה. ג'אלוביץ' כבש ראשון למונטנגרו בדקה ה-53, אלב פופו איזן את התוצאה כעשר דקות לאחר מכן.

במשחק נӕסף רוסיה גברה 1:3 על ארמניה במסגרת בית 2. שלושער ויום ענק של רומן פאבלוצ'אנקו שהיה גדול על הארמנים שסגר את הסיפור בדקה ה-26, 59 ו-73. השערים של טוטנהאם הוטספר האנגלית, היה לאחר שפיצ'לי כבש ראשון לארמנים בדקה ה-25. 

עוד בבית 2 הצליחה סלובקיה לנצח ולשמור על הפיסגה לאחר 0:1 על אנדורה. שער יחיד של ויטק בדקה ה-63 סידר את הניצחון. 

בבית 8 דנמרק ניצחה 0:2 בחוץ את איסלנד. לאסה שכון כבש בדקה ה-60 את השער הראשון ואריקסן כבש אתĠהשני כרבע שעה בסיום והותיר את איסלנד יתומה מניצחון בטורניר.

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק