4

רשמית: יוסי אבוקסיס בבני יהודה

כצפוי, עוזר המאמן של אלי גוטמן בהפועל תל אביב עוזב את האדומים לאחר שלוש שנים כעוזר ומצטרף לקבוצת בני יהודה, אחרי שחתם על חוזה גמועדון לעונת המשחקים הבאה. משפחת יולזרי תתמוך כלכלית

יום שלישי 14 יוני 2011
שלמה חסיד

לפני כשבועיים יוסי אבוקסיס כבר היה סגור בהפועל תל אביב, אפילו האדומים הודיעו על מינויו של עוזר המאמן כמי שקודם למשרת המאמן הראשי, אבל בסיום הפרשה מי שמונה במתחם חודורוב הוא דרור קשטן, מאמן בני יהודה בעונה האחרונה. משחק הכסאות הסתיים הערב כשבני יהודה הודיעה רשמית על החתמתו של יוסי אבוקסיס לעונת המשחקים הקרובה.

יוסי אבוקסיס נפגש הערב עם מנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו והש۠יים הגיעו להבנות וחתמו על החוזה. עבור יוסי אבוקסיס זוהי כמובן הקבוצה הראשונה אותה הוא יאמן, ומשימתו הראשונה תהיה כבר בעוד כחודש במסגרת הליגה האירופית. בני יהודה תצטרף למפעל ב-14.7, במסגרת סיבוב המוקדמות השני.

לאחר החתימה מסר המאמן החדש של בני יהודה: "אני אעבוד עם אנשים שאני מסתדר איתם וזה מאוד חשוב בכדורגל. אם משה דמאיו אמר לי שיהיה בסדר אז אני סומך על זה. רב הסגל יישאר ואני שמח על כך. אנחנו רק בהתחלה אבל יגיעו מספר שחקנים במקומם ואנחנו גם מאוד רוצים להשאיר את אלה שסיימו חוזה".
Ċ
אבוקסיס כאמור טרם אימן קבוצת בוגרים, אולם בשלוש וחצי השנים האחרונות הוא היה עוזרו של אלי גוטמן בהפועל תל אביב, אחרי שגוטמן החליף בקבוצה את גיא לוזון שאילץ את אבוקסיס לפרוש מכדורגל ולהפוך לסקאוט. 

ובנושא אחר, לאחר עזיבתו של חזי מגן את בני יהודה, הגיע משה דמאיו לסיכום על תמיכה כספית במועדון עם משפחת יולזרי. מי שהביא את משפחת יולזרי לתמיכה במועדון הוא יהב יולזרי, שהיה בעברו שוער בבני יהודה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק