התקשורת לא צריכה לתת במה לאוהדים

דני לוי, היו"ר של עמותת הפועל פ"ת ממשיך לצאת נגד הקהל של הקבוצה והיום במסיבת עיתונאים הוא ירה: "אם האוהדים ישיגו 4 מיליון ש"ח אני וכל ההנהלה נזוז הצידה אבל קשה לי להאמין שזה יקרה"

יום שני 06 יוני 2011
אסף ביۜגורי
 הפועל פ"ת ממשיכה לספק כותרות בצרורות ולא דווקא מהסיבות הנכונות. היום (ב') יתקיים בהתאחדות לכדורגל דיון מכריע לגבי פרשת זכויות הניהול במועדון, דיון שתהיינה לו השלכות גדולות לגבי עתיד המועדון.

לאור חוסר הבהירות במועדון ודרישתם של האוהדים מההנהלה לעזוב באופן מיידי, כינס לוי מסיבת עיתונאים מאולתרת וירה: "עברנו טרור וגיהנום מקבוצה מסויימת בקהל העונה. היא עשתה טרור לשמיר, לרונן אלעד, לחצור ולסיני. הם אומרים שהם ינהלו יותר טוב מאי۪נו." 

לוי הוסיף: "אין לי בעיה ללכת, לא רוצה שייגרם נזק לקבוצה. יש תקציב מובטח בין 6.5 ל-7 מיליון שקלים. חסרים 4 מיליון שקלים לתקציב מינימום. הם צריכים לקנות 2,000 מנויים כדי להשיג 4 מיליון ואם יעשו זאת, אעביר להם את הקבוצה. אני̠מתחייב שכולם יזוזו הצידה, אבל קשה לי להאמין שהם ישיגו 100 מנויים".

"לקשקש ולקלל מאחורי הגדר כולם יודעים. התקשורת נותנת להם במה בכל מקום", הוסיף היו"ר. "הייתי עסוק כל השנה במלחמות עם הקהל. התקשורת צריכה להפסיק לתת במה לאוהדים האלה. אני אוהד, זה לא ביזנס בשבילי. שיבוא מישהו, אני אתן את הפועל פ"ת במתנה גם. התפקיד של האוהדים הוא לעודד, לא לעשות את המוות".

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק