בולטון: ההצעה על כיאל הוכפלה

קשר סלטיק הסקוטית, בירם כיאל מחוזר מאוד על ידי בולטון וונדרס האנגלית שמעוניינת להציע כ-4 מיליון פאונד על ۔קשר הישראלי. כמו כן גם בספרד מעוניינים

יום ראשון 12 יוני 2011
מערכת TELESPORT

הוונדרס רוצים להכפיל את ההצעה הראשונית העומדת על כ-2 מיליון פאונד עבור הקשר הישראלי. בנוסף גם בספרד מעוניינים בקשר

בולטון וונדרס מאודȠמעוניינת בבירם כיאל והיא בהחלט מראה זאת. הקבוצה האנגלית הציעה על כיאל כ-4 מיליון פאונד. כיאל אם וכאשר צפוי לעבור לאנגליה הוא יזכה ל-8 אלף פאונד לשבוע. אבל בסלטיק לא כל כך ממהרים לשחרר את כיאל, שמאוד מוערך על ידי המאמן ניל לנון.

עוד פורסם כי גם בסۤרד עוקבים בדריכות אחר כיאל ובקבוצת ולנסיה ואספניול מאוד מחבבים אותו.

בירם כיאל בדרך לבולטון?

האם בירם כיאל הישראלי יחבור לתמיר כהן בבולטון בעונה הקרובה? על פי הדיווחים הבוקר ב"דיילי מיߙל" האנגלי ייתכן מאוד שהתסריט הזה יתממש. על פי הדיווח, בולטון צפויה להציע כ-2 מיליון יורו עבור הישראלי שנתן עונה נהדרת במדי סלטיק.

ניל לנון, המנג'ר של סלטיק בונה על כיאל כשחקן מפתח בעונה הקרובה וכדי להנחית את כיאל בבולטון, הקבוצה מהפרמייר̭ליג תאלץ ככל הנראה לשדרג בהרבה את הצעתה עבור הקשר.

לכיאל יש חוזה עד 2014, אולם הישראלי מתכוון לדרוש העלאה משמעותית בשכרו ואם סלטיק לא תהיה מוכנה לעמוד בדרישותיו הוא יבקש לעזוב. אואן קויל, המנג'ר של בולטון הציב את כיאל בראש רשימת הרכש שלו לעונ۔ הקרובה.

כיאל שיחק העונה ב-18 משחקים בליגה הסקוטית והצליח לכבוש שני שערים. כאמור, השחקן גמר את העונה בתחילת חודש מאי אחרי שנפצע בידו במהלך ההפסד לאינברנס, אך נחשב לאחד משחקניה המצטיינים של סלטיק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק