גווארדיולה בארץ: ישראל מדינה נחמדה

אלוף אירופה הטרי נחת בישראל ויצפה בהופעה של אחינועם ניני בתיאטרון ירושלים כחלק מפסטיבל ישראל. גווארדךולה הבטיח לזמרת שיגיע אם יזכה בליגת האלופות. עם נחיתתו אמר: שמח להיות כאן. באתי לכאן לארבעה עד חמישה ימים

יום שישי 10 יוני 2011
מערכת TELESPORT

פפ גווארדיולה, מאמנה של ברצלונה, נחת בישראל לביקור פרטי. אומנם גווארדיולה לא הגיע לישראל לקידום הספורט או למתן עזרה לענף הכדורגל בישראל, אבל בכל זאת - אלוף אירופה הטרי ואחד המאמנים המעוטרים ביותר בתולדות הכדורגל, הגיע לישראל כחלק מפסטיבל ישראל.

בסוף חודש מאי האחרון, מעט לפני גמר ליגת האלופות בין קבוצתו ברצלונה ובין מנצ'סטר יונייטד, ישב פפ גווארדיולה לארוחה משותפת עם הזמרת הישראלית המיודדת עם משפחתו, אחינועם ניני. הזמרת ששהתה בחודש ߩעבר בספרד הזמינה את המאמן להגיע לישראל, וזה הבטיח שיעשה זאת, אם יזכה במפעל ליגת האלופות היוקרתי.

כאמור, גווארדיולה הגיע לישראל וצפוי לשהות במדינה מספר ימים. הופעתה של אחינועם ניני תיערך באולם הקונצרטים של תיאטרון ירושלים, במוצאי שבת.

עם נחיתתו הגיעו עשרות אוהדי ברצלונה ועשרות אנשי תקשורת לנמל תעופה בן גוריון. את גווארדיולה ליאו מספר מקורבים וכמובן כשלושה מאבטחים.  גווארדיולה אמר כי: "באתי לביקור פרטי. יש לכם מדינה נחמדה והגעתי לארבעה עד חמישה ימים. אני שמח̠להיות כאן".

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק