רוני לוי חתם בסטיאווה. ביתר זועמת

מאמן בית"ר ירושלים, רוני לוי, יאמן את סטיאווה בוקרשט. קיבל את ברכתו מארקדי גאידמק, אך בית"ר תדרוש פיצוי בסך 100 אלף יורו. דוד אמסלם צפוי להיות המאמן הראשי. בבית"ר ۔ודיעו: הדבר נעשה בצורה חד צדדית ותוך כדי הפרה בוטה של הסכם

יום שישי 10 יוני 2011
שלמה חסיד

מאמן בית"ר ירושלים עד יום חמישי, רוני לוי חוזר לרומניה. ביממה הӐחרונה רוני לוי סיכם בקבוצת סטיאווה בוקרשט הרומנית והוא יחזור אחרי שנה לאמן ברומניה, אז עזב את אוניראה. 

סטיאווה סיימה רק במקום השישי בעונה עברה בליגה הרומנית, עונה מאכזבת מאוד לקבוצת הפאר שהייתה עד לפני 20  שנה, אחת הקבוצות הגדולות ߑאירופה. בים שישי בצהריים חתם לוי על החוזה החדש, הוצג כמאמן סטיאווה ואמר כי המטרה היא זכייה באליפות רומניה.

רוני לוי קיבל את אישורו של הבעלים ארקדי גאידמק למהלך. עם זאת, בבית"ר דורשים פיצוי של 100 אלף יורו.

בבית"ר ירושלים פירߡמו הודעה לפיה: "בעקבות הדיווחים שהתקבלו מרומניה בשעות האחרונות בדבר חתימת המאמן רוני לוי בקבוצת סטיאווה בוקרשט הרומנית, מבהיר מועדון הכדורגל בית"ר "אלדן" ירושלים כי הדבר נעשה בצורה חד צדדית ותוך כדי הפרה בוטה של הסכם העסקה מחייב ותקף עۜיו חתום המאמן מול הקבוצה ואשר מופקד בבקרה התקציבית.

"לרוני לוי הובהר מפורשות הן על ידי הבעלים של הקבוצה ארקדי גאידמק והן על ידי יושב ראש הקבוצה איציק קורנפיין, כי אינו יכול להפר חוזה זה בצורה חד צדדית ובכל התקשרות עם מועדון אחר מחויבת הגעה להסדר מראש ובכתב עם בית"ר ירושלים. דבר זה לא נעשה ועל כן יבדקו יועציה המשפטיים של המועדון את המשך ההתנהלות ברמה המשפטית".

לאחר שלוי מונה לתפקיד החדש, יצטרך איציק קורנפיין, יו"ר בית"ר ירושלים למנות מאמן חדש, כאשר המועמדȠהבולט לזכות בתפקיד הוא דוד אמסלם.

הבעיות בבית"ר רק מצטברות משבוע לשבוע, כאשר לא מעט שחקנים נוכחים לא כל כך בטוחים בסגל של העונה הבאה, ביניהם עידן טל, תומר בן יוסף ואפילו סטיבן כהן. אם וכאשר אכן רוני לוי ימונה למאמן סטיאווה בוקרשט הרומנית, דוד אמסלם, עוזרו צפוי להיות המאמן הראשי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק