רוני לוי מעוניין ברפאלוב ומדוניאנין

מאמנה החדש של סטיאווה בוקרשט החל לעבוד: בתקשורת הרומנית מפורסמת רשימת השחקנים בהם מעוניין רוני לוי, כשגם טוטו תמוז ועומר גולן על הכוונת

שבת 11 יוני 2011
ארז דיקפלד
רוני לוי חזר̠לקדנציה נוספת ברומניה, כשחתם אתמול (שישי) כמאמנה הראשי של קבוצת סטיאווה בוקרשט. מטרתו הראשית של המאמן הישראלי היא להשיב את האליפות לעיר, לאחר עונה מאכזבת במיוחד של סטיאווה שסיימה במקום השישי.

 בעוד בית"ר ירושלים זועמת̠על עזיבתו הפתאומית של המאמן ומאיימת בתביעת המועדון הרומני ומאמנה, בכלי התקשורת הרומנית יש עיסוק רב בחזרתו של לוי לליגה הרומנית, ובין היתר פורסמה רשימת השחקנים אותם מעוניין להביא רוני לוי לבוקרשט. ראשי הקבוצה הודיעו שתקציב הרכש של הקבוצה יגדל משמעותית במטרӔ להשיב את סטיאווה לצמרת הגבוהה ברומניה ולשוב להתחרות בזירה האירופית, אל שלב הבתים בליגת האלופות.

לפי רשימת השחקנים בהם מעוניין רוני לוי, בהחלט ניתן לראות כי באמצעותו תקציב רכש לא מבוטל כלל. אך האם הוא יצליח לחזק את סטיאווה בכוכבי הליגה הישראלߙת? זו רשימת השחקנים בהם מעוניין לוי, לפחות על-פי התקשורת הרומנית:

על-פי הדיווחים בבוקרשט, נראה כי עומר גולן הוא האפשרות הסבירה ביותר שיגיע לרומניה, אך בכוונת רוני לוי לבדוק את השוק הישראלי עד הסוף. שחקן נוסף שמדווח עליו רבות ۔וא חאריס מדוניאנין, הקשר הבוסני של מכבי תל אביב.

קבוצתו של מיץ' גולדהאר לא צפויה להערים קשיים בשחרור הקשר הבוסני, אך תג המחיר שלו גבוה במיוחד ועל מנת לשחרר את השחקן הבין לאומי משורות הצהובים על סטיאווה יהיה לשלם מחיר שינוע סבߙב 2 מיליון יורו, לפני החוזה היקר של הבוסני (40 אלף יורו לחודש). ברומניה מכירים היטב את מדוניאנין מאחר והנבחרות נפגשו בתחילת חודש יוני במוקדמות אליפות אירופה- משחק בו רומניה ניצחה בתוצאה 0:3 ומדוניאנין הוחלף כבר אחרי 45 דקות.

שחקנים נוספים שנמۦאים ברשימת הרכש של רוני לוי אך נראה כי הסיכויים שיגיעו אינם גבוהים במיוחד הינם ליאור רפאלוב, עמית בן שושן , טוטו תמוז ואפילו שמו של ערן זהבי השתרבב לרשימות, אם כי מעברו לפאלרמו צפוי להיסגר רשמית בימים הקרובים.

ȍ כזכור, רוני לוי אינו הישראלי הראשון בסטיאווה בוקרשט. בעונת 2006/07, אז השתתפה סטיאווה בוקרשט בליגת האלופות, קלמי סבן שחקן הקבוצה, אך שותף ב-8 משחקי ליגה בלבד וחזר לליגה הישראלית, אל מדי מכבי נתניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק