עמאשה לקש: שחררו אותי לחיפה

לאור עזיבתו הצפויה של תומד חמד, מכבי חיפה מחפשת חלוץ ישראלי בכיר. חלוצה של עירוני ק"ש ביקש היום שיחרור מקבוצתו הוא עשוי לעבור למכבי ӗיפה עוד השבוע. שרצקי ידרוש למעלה מחצי מיליון דולר. עומר דמארי? סיכויים קלושים

יום חמישי 16 יוני 2011
דורון ברגר

מכבי חיפה תצרף כבר בשבוע הקרוב חלוץ ישראלי מהבולטים בליגת העל בעונה האחרונה. למעשה, למכבי חיפה אין ברירה אלא לצרף חלוץ ישראלי נוסף לסגל, לאחר הכישלון בניסיון להחזיר למועדון אߪ עדן בן בסט שחתם בברסט הצרפתית ולאור עזיבתו הצפויה של תומר חמד לריינג'רס הסקוטית.

אם תומר חמד אכן יעזוב, לאחר שכבר פורסם ב-TELESPORT על ההחלטה מצד הקבוצה הסקוטית לצרף את השחקן,  תישאר מכבי חיפה למעשה עם 2 חלוצים בלבד- ולדימיר דבאלשווילי ושלומי אזולאי. מוחמד גדיר משחק לעתים כחלוץ, אך מיעט להבקיע בעונה האחרונה ובמכבי חיפה בוודאי לא יבנו עליו כמי שיוביל את התקפת הקבוצה.

במכבי חיפה יעשו מאמצים להחתים עוד בימים הקרובים את וויאם עמאשה מעירוני קריית שמונה. היום (ה') פנה החלוץ לېיזי שירצקי הבעלים ולמאמן רן בן שמעון וביקש לקבל שחרור לטובת חיפה שמעוניינת בו.

סביר להניח שאיזי שרצקי יבקש עבורו למעלה מחצי מיליון דולר, וההחלטה תצטרך להתקבל אצל נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. החלוץ כבר הבהיר מספר פעמים כי ברצונו להצטרף למכבי חיפӔ.

בנוסף, ישנו סיכוי קלוש שמכבי חיפה תצרף את אחד החלוצים הישראלים שמשחקים בחו"ל, כגון שלומי ארבייטמן או דודו ביטון, אך זה צפוי להיתקל בקשיים מאחר ומדובר בעלויות גבוהות במיוחד.

שמו של עומר דמארי עלה, אולם הסיכויים שיגיע נמוכיםĠמאוד. במכבי פתח תקווה דורשים 3 מיליון יורו עבור השחקן או 1.5 מיליון יורו עבור חצי מכרטיסו.

הצוות המקצועי בראשות אלישע לוי עדיין מחפשים להתחזק בקשר אחורי, בלם שצפוי להחליף את אריק בנאדו שבכל מקרה יפרוש בקרוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק