3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה האירית

יום שישי 17 יוני 2011
מערכת TELESPORT

<ɳtrong>משחק מס. 6 - בריי וונדרס - דונדלק - 1 (יחס 1.85)

בריי מדורגת במקום השלישי בטבלה, ומגיעה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, שלושה בליגה ואחד בגביע. היא תארח היום את דונדלק שמדורגת במקום השביעי בטבלה, כשמלבד ניצחון בגביע על גאלווי ߔחלשה, הפסידה בשלושת משחקי הליגה האחרונים שלה. בריי התחזקה מאוד בשנה האחרונה, דונדלק לא ממש מהווה יריבה בחודש האחרון. בריי ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, ההימור שלי כאן הוא 1.

משחק מס. 8 - דרוגהדה יונייטד - סט. פטריק - X (יחס 3.35)

דרוגהדה מדורגת במקום התשיעי, הלפני אחרון בטבלה עם שמונה נק' בלבד אך היא בכושר לא רע בחודש האחרון עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה, אחד בגביע מול קבוצה מהליגה השניה ושניים בליגה. היא תארח היום את השניה בטבלהȬ סט פטריק שמנצחת במחזור האחרון 1-2 בדונדלק, זאת אחרי תיקו מול דרי סיטי והפסד בגביע מול קורק מהליגה השניה. השתיים כבר נפגשו העונה פעם אחת, סט. פטריק ניצחה בבית בקלות 0-3, כך היה גם בעונה שעברה, אז היא ניצחה בשני משחקים מתוך ארבעה והפסידה בשניים הېחרונים. הולך להיות משחק צמוד לדעתי ולמרות הפערים בין השתיים בטבלה, לדעתי דרוגהדה, בכושר שלה יכולה לחלץ כאן לפחות נקודה אחת. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 11 - שמרוק רוברס - גאלוויי יונייטד - 1 (יחס 1.05)

חמש נקודות, זה מה שהצלәחה גאלוויי להשיג במהלך 17 משחקי ליגה. היא בדרך הבטוחה לליגה השניה, אלא אם כן דרוגהדה תפשל גם היא בקרוב. גאלווי הפסידה ב-14 מתוך 15 המשחקים האחרונים שלה, היא מתארחת היום אצל המוליכה שמרוק שמסיימת בתיקו 1-1 מול דרי במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות, אחߓ מהם מול יו.סי דבלין בחוץ בתוצאה 1-6. כל תוצאה מלבד ניצחון מוחץ של שמרוק ייחשב כהפתעה גדולה.

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק