ביתר: פתיחת האימונים נדחתה

הבלאגן השורר בבית"ר ירושלים החל להשפיע: לנוכח מצב הקבוצה ותחושת אי הודאות החליט יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין והמאמן הזמני, דוד אמסלם לדחות במספר ימים את אימון הפתיחה לעונה החדשה

יום ראשון 12 יוני 2011
שלמה חסיד

חוסר הודאות בבית"ר ירושלים מתחיל לתת את אותותיו. יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין והמאמן הזמני, דוד אמסלם החליטו בצוותא היום (ראשון) לדחות את פתיחת אימוני העונה החדשה בעקבות המצב אליה נקלעה הקבוצה.

לאחר העזיבה המפתיעה של רוני לוי̬ אי בהירות לגבי מצבת השחקנים וכאשר מספר שחקנים לא חתומים במועדון ובעלי חוזים נראה כי אין טעם להתחיל את העונה עם שחקני נוער רבים.

מה שבטוח שאוהדי הקבוצה לא נחים על זרי הדפנה ומפגינים מול ביתו של ארקדי גאידמק. נראה כי גאידמק שוקל את המשך צעדיו בירו۩לים וייתכן כי יחליט לעזוב או אף הקבוצה תלך לפירוק. 

גאידמק שוקל לעזוב את בית"ר

 ארקדי גאידמק שוקל למשוך את ידו באופן חד צדדי מבית"ר ירושלים, צעד שיוביל לפירוקה של הקבוצה ەלהפחתת 9 נקודות ליגה בעונה הקרובה.

 גאידמק קיבל בצורה קשה את הפגנת והתקפת האוהדים על ביתו אמש, כאשר הם שברו את דלת הכניסה לביתו בהרצליה ותכננו להתעמת עימו.

 על גאידמק מופעל לחץ אדיר מצד משפחתו למשוך את ידו מבית"ר, דבר שימנע מהקבוצה אפשרות לעמוד בחוזים הכבדים של השחקנים שנחתמו בזמנו של גאידמק.

 בכיר ביית"ר אמר הבוקר :"המצב קריטי ועל סף טראגי. האוהדים גורמים רק נזקים והם לא מבינים מה המשמעות של הצעד הבלתי אחראי שביצעו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק