בולאט ושאראנוב סיכמו בחיפה

הבלם הקרואטי, יוריצה בולאט, סיכם במכבי חיפה את תנאיו וצפוי לחתום בקבוצה. בחיפה מצפים מהשחקן להגיע עוד בטרם מחנהȠהאימונים באוסטריה. גם השוער הסרבי שאראנוב סיכם בקבוצה

יום שני 13 יוני 2011
מערכת TELESPORT
ככל הנראה, הרכש המשמעותי הראשון של מכבי חיפה לקראת העונה הבאה, יהיה הבלם הקרואטי יוריצה בולאט מהיידוק ספליט. בולאט סיכם בקבוצה ונותߨ רק לסכם פרטים אחרונים וחתימה רישמית. 

בולאט בגובה של 1.88 מ' יכול לשחק גם כבלם וגם כמגן ימני תוקף. השאיפה היא שהשחקן יגיע עוד לפני היציאה של הירוקים לפני מחנה האימונים באוסטריה. כמו כן בחיפה מאוד מעוניינים בוויעב עמאשה, שעשוי לחתוםĠבמהרה.

מכבי חיפה המשיכה להפתיע - השוער, שאראנוב בן ה-23, משחק גם כשוער נבחרת סרביה. שאראנוב נחשב לאחד השוערים המבטיחים בכדורגל הסרבי. כעת מחכים לבדיקות הרפואיות של השחקן כדי להחתימו ולשחרר הודעה רישמית ומסודרת.

עד כה האלופה הצליחה למכור מעל כ-2,000 מנויים לעונה הבאה ובכרמל מאוד מאוד מרוצים מכך. המטרה היא לעבור את רף 6 אלף המנויים.

בולאט בדרך למכבי חיפה

על פי דיווחים בכלי התקשורת בקרואטיה, מכבי חיפה הגישה ۔צעה לבלם הקרואטי יוריצה בולאט מהיידוק ספליט, כשכוונתה של האלופה לצרפו לקבוצה בעונה הבאה.

לפי הפרסום, קיים אישור עקרוני לביצוע העיסקה, אולם הירוקים יצטרכו לשאת בתשלום של כמיליון יורו כפיצוי להיידוק על מנת להביא לסיומה. שכרו של בולߐט בישראל צפוי לעמוד על 300 אלף יורו. 

בולאט בן ה-25 סגר 5 עונות בהיידוק ורשם 75 משחקים במדיה, עודכן כי בכוונת הקבוצה לבצע רכש מאסיבי בתקופה הקרובה וכי הוא צפוי למצוא את מקומו על הספסל בדקות רבות בעונה הבאה. נראה ӛי זו הסיבה בגללה היידוק לא תערים קשיים על עסקת העברתו לחיפה. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק