לאולד טראפורד: פיל ג'ונס מגיע

הבלם קשר הצעיר של בלקבורן רוברס סיכם במנצ'סטר יונייטד, אלופת אנגליה, לחמש שנים. סכום ההעברה מוערך ב-17 מיליון פאונד. סטיב מק'לארן חתם בנוטינגהאם פורסט

יום שני 13 יוני 2011
מערכת TELESPORT

סגנית אלופת אירופה ואלופת אנגליה המכהנת, מנצ'סטר יונייטד רכשה היום (שני) את הבלם והקשר של בלקבורן רוברס, פיל ג'ונס. העיסקה מוערכת בכ-17 מיליון פאונד, שיכנסו לקופת הרוברס.

פיל ג'ונס הצעיר רק בן 19 ואלכס פרגוסון, מאמנה הסקוטי של השדים האדומים נתן אור ירוק למהלך. הסיכום בין הצדדים הےיע כבר לפני מעל כשבוע, אבל בגלל סכומו הגבוה בתחילה נרתעו במנצ'סטר יונייטד, אבל בסופו של דבר התקבלה ההחלטה להנחית את ג'ונס באולד טראפורד.

ביונייטד אכן אישרו את ההחתמה ובאתר הרישמי נאמר: "השחקן כבר עבר בדיקות רפואיות וסיכם על חוזה ל-5 שנים באוۜד טראפורד. שג'ונס ישוב ארצה מתחרות היורו עד גיל 21, החוזה הרישמי ייחתם".

ביונייטד ממשיכים לחפש חיזוקים לסגל הרחב. אלכס פרגוסון מעוניין מאוד בשירותיהם של דויד דה חאה ואשלי יאנג, שכבר סיכמו וכעת נותר רק לחתום על החוזה. 

סטיב מק'לארן מאמן נוטינגהאם פורסט

לא לקח הרבה זמן עד שהמאמן המוערך, סטיב מק'לארן מצא קבוצה. מק'לארן חתם בקבוצת נוטינגהאם פורסט, שלא הצליחה להעפיל בסיבוב הפליאוף לליגה הבכירה. מק'לארן חוזר לליגה האנגלית לאחר שנתיים בגלות.

מק'לארן אימן לפני כשנתיים את נבחרת אנגליה ולא הצליח להעפיל עימה ליורו 2008. לאחר מכן החליט המאמן לצאת לחופשה בגלות ואימן את טוונטה אנסחדה עימה זכה באליפות היסטורית. לאחר מכן מקלארן המשיך לבונדוסליגה ואימן את וולפסבורג אבל לא הצליח בתפקәד.

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק