שי מימון יוצא להתרשמות בפרנקפורט

בלם מכבי חיפה יוצא למחנה האימונים של הקבוצה שנשרה בסיום העונה האחרונה לליגת המשנה. סוכנו של השחקן, דדה חדד: "שי יוצא למועדון מפואר בתקווה ובאמונה שהוא ייקלט"

יום שלישי 14 יוני 2011
מערכת TELESPORT
העזיבה האפשרית של שחקני מכבי חיפה לאירופה לא נפסקת. התעניינות השߙא בשחקני אלופת המדינה ממשיכה, והיום (שני) סיכם הבלם שי מימון על יציאתו להתרשמות בקבוצת איינטרכט פרנקפורט הגרמנית, שנשרה בסיום העונה לליגת המשנה.

פרנקפורט מקיימת מחנה אימונים בעיר זלצבורג האוסטרית, אותה מימון מכיר מקרוב ממשחקיו עם מכבי חיפה מול הקבוצה המקומית. הבלם ישהה מספר ימים באוסטריה עם פרנקפורט לצורך התרשמות, כשההערכה היא שהבלם אכן ישלים את מעברו בשבוע הבא.

סוכנו של הבלם, דדה חדד האחראי על מספר עסקאות נוספות כגון העברתו של אלמוג כהן לנירנברג בעונה שעברה, אמר: "ߐנחנו מודים למכבי חיפה על שיתוף הפעולה והאישור לתת לשי לנסוע לפרנקפורט. שי יוצא למועדון מפואר בתקווה ובאמונה שהוא ייקלט שם על הצד הטוב ביותר".

כאמור, פרנקפורט נשרה בסיום העונה שעברה לליגת המשנה, לאחר שסיימה את הבונדסליגה במקום הĭ17. מ-34 משחקים השיגה הקבוצה 9 ניצחונות, 7 תוצאות תיקו ו-18 הפסדים. השחקן הבולט במועדון הוא החלוץ תאופאניס גקאס שכבש בעונה האחרונה 16 שערים, אולם ככל הנראה הוא יעזוב את המועדון מתוך מטרה לשוב לבונדסליגה. 

צילום: מכבי חיפה - האתר Ӕרשמי

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק