דוידוביץ' התנצל. המחלוקת הסתәימה

במועדון מכבי חיפה עשו את המאמצים כדי לסיים את הסיכסוך המתוקשר בין ניר דוידוביץ' לקפטן, יניב קטן. בהודעה שיצאה מהמועדון נאמר: "המחלוקות בין קטן לדוידוביץ' לובנו, והשוער הביע את התנצלותו". בק"ש סירבו לשחרר את עמאשה

יום רביעי 15 יוני 2011
שלמה חסיד

במכבי חיפה עבדו במרץ כדי לסיים את הסיכסוך המתוקשר בין שוער הקבוצה, ניר דוידוביץ' לבין קפטן הקבוצה, יניב קטן.  זה היה ידוע כי בין השניים עבר חתוך שחורȠכזה השוער העביר ביקורת לא פשוטה באמצעי התקשורת ממש לאחר הזכייה באליפות.

המחלוקת בין השניים עמדה בראש סדר העדיפויות במועדון מכבי חיפה לסיים אותה, כדי לפתוח את העונה החדשה בטעם טוב. היום (רביעי) פירסמה מכבי חיפה הודעה בה נאמר: "בשיחה שהתקיימה לפני האימון ביוזמת יניב קטן ובנוכחות המאמן אלישע לוי לובנו המחלוקות בין יניב קטן לניר דוידוביץ' שמביע את התנצלותו בפניי המועדון".

בהודעה נוספת שפורסמה נאמר: "בנוגע לפרסומים השונים על מעמדו של דוידוביץ' בקבוצה, מבקש הבעלים יעקב שחר להבהיר חד משמעית כי ניר הוא שחקן הקבוצה, יש לו חוזה ואין כל כוונה לשחררו".

הפרשה עדיין נראית כלא סגורה סופית ורק ימים יגידו איך זה עומד, העיקר שבמועדון עומדים לצידם של שני השחקנים המשמעותים בסגל הקבוצה. כמו כן בחיפה מעריכים כי תומר חמד, חלוץ הקבוצה ߐכן יחתום בגלאזגו ריינג'רס, וההחלטה לגבי זה תינתן ביומיים הקרובים.

בחיפה עדיין מחפשים חיזוק התקפי, כאשר אצל האלופה קיבלו אור אדום מקרית שמונה לצירופו של וויעב עמאשה וכעת מנסים בקבוצה לצרף את עומר דמארי, החלוץ המוכשר והצעיר של מכבי פתח תקווה. גם שמߕ של בן שהר על הכוונת. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק