הקהל הקרואטי מחכה לישראל

נבחרת ישראל קיוותה להגיע לאצטדיון נטול האוהדים במשחק מוקדמות היורו הגורלי, אבל אופ"א הסתפקה בקנס הגבוה ביותר שניתן מאז ӕמתמיד- 80 אלף יורו בגין התנהגות הקהל הקרואטי מול גיאורגיה

יום שישי 17 יוני 2011
מערכת TELESPORT

הניצחונות האחרונים במסגרת מוקדמות יורו 2012 הפיחו תקוות חדשות במחנה הישראלי, חלום היורו חזר לחיים. על הנבחרת יהיה כמובן לנצח את נבחרת יוון בבלומפילד בתחילת חודש ספטמבר, ואם שחקניו של לואיס פרננדס אכן יעמדו במשימה הלאומית, הם יקוו שלא למעוד במשחק החוץ בקרואטיה ארבעה ימים אחר כך.

ועל אף שהראש של המחנה הישראלי במשחק מול יוון, ראשי הנבחרת חיכו להחלטת ועדת המשמעת של אופ"א, שהתכנסה הבוקר (שישי) ודנה בהתפרעות הקהל הקרואטי במהלך המשחק מול גיאורגיה.

רבים האמינו כי על הנבחרת הקרואטית יוטל משחק אחד בפועל ללא קהל, כך שלמעשה הנבחרת הישראלית הייתה זוכה מן ההפקר ומתארחת במשחק הגורלי עבורה, אם תעמוד במשימה ותנצח את יוון, ללא יתרון הביתיות המובהק של המארחת. 

אבל תכניותĠלחוד ומציאות לחוד, לאחר שאופ"א הסתפקה בהטלת קנס כספי בלבד. באופ"א החמירו במיוחד עם ההתאחדות הקרואטית וגזרו קנס כספי של 80 אלף יורו - הגבוה ביותר שספגה נבחרת אי פעם.

כזכור, במהלך אותו משחק נבחרת של קרואטיה הונפו דגלי צלב קרס, אוהדים ߤרצו לכר הדשא וכן נעשה שימוש באמצעי פירוטכניקה רבים. ההתאחדות הקרואטית טענה בועדת המשמעת כי היא עושה ככל שביכולתה למגר את תופעת החוליגניזם במדינה.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק