מודריץ' אינו עומד למכירה

בטוטנהאם מתעקשים כי אין בכוונתם לשחרר את הקשר הקרואטי תמורת כל סכום, אחרי שדחו הצעה על סך 22 מיליון ליש"ט מצ'לסי: "לא ננהל מו"מ לגביו. אף שחקן מפתח לא יימכר במהלך הקיӥ הנוכחי"

שבת 18 יוני 2011
מערכת TELESPORT

לוקה מודריץ' אומנם הביע את נכונותו לעזוב את טוטנהאם ולעבור לשחק בצ'לסי, אך הספרס אינם מתכוונים לשתף פעולה. הצעה של הבלוז בסך 22 מיליון ליש"ט נדחתה, כאשר התרנגולים טוענים בתוקף כי הקשר הקרואטי אינו עומד ۜמכירה "תמורת שום סכום".

מודריץ' אמר קודם לכן: "נהניתי מהתקופה שלי בטוטנהאם, אבל אני רוצה לעבור לצ'לסי. מדובר במועדון נהדר עם בעלים אמביציוזי, שחקנים נהדרים ושאיפות להילחם על האליפות ועל גביע ליגת האלופות. צ'לסי היא הקבוצה היחיד۔ שהגישה עבורי הצעה והיא העדיפות הראשונה שלי לעונה הבאה".

"בעונה החולפת שיחקתי בליגת האלופות והחוויה היתה מדהימה. מדובר במפעל הטוב ביותר בעולם ואני רוצה לשחק בו גם בעונה הבאה. הקריירה של כדורגלן קצרה ובמהלכה אתה מעוניין להגשים את השאיפות ߩלך ולזכות בתארים. לכן אני חושב שזה הצעד הנכון עבורי".

למרות זאת, הפליימקר בן ה-25 הבהיר כי לא יבקש לעבור לצ'לסי, ויעשה זאת רק אם טוטנהאם תגיע להסכם מצידה עם בעלי הבלוז.

וכעת, במועדון מיהרו לשחרר הודעה בעניין: "אף אחד משחקנۙ המפתח שלנו לא יימכר במהלך הקיץ הנוכחי. אנחנו בונים קבוצה לעתיד, שתוכל לשחק ברמות הגבוהות ביותר ושחקנים ברמה גבוהה חיוניים לנו".

"עם כל הכבוד למודריץ', לא נוותר עליו, תמורת כל מחיר, עבור צ'לסי או כל מועדון אחר. הבהרנו לצ'לסי את̠עמדתנו, אך בכ"ז בחרו שם להתעלם ואף לפרסם את ההצעה שהוגשה לנו. אין בכוונתנו לנהל מו"מ, עם אף מועדון, בנוגע ללוקה. אנחנו רואים את העניין הזה כסגור".


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק