2 המלצות WINNER ליום ׫ני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הפינית הראשונה והליגה הפינית השנייה

יום שני 20 יוני 2011
שלמה חסיד

 משחק מס. 76 - אינטר טורקו - יבסקילה - 1 (יחס 1.50)

ליגה פינית ראשונה. אחת מהשתיים ככל הנראה, תתמודד נגד הלסינקי על האליפות עד תום העונה. אחרי מספר ניצחונות ברצף, הפסידה במחזור האחרון אינטר טורקו לטי.פי.אס 2-1 במשחק חוץ, כשמהۦד השני יבסקילה רושמת ניצחון ביתי נוסף, כשמנגד,  בחוץ, היא דיי מזייפת עם תיקו 1-1 מול יארו החלשה ותבוסה 6-2 מול הלסינקי בשני משחקי החוץ האחרונים שלה.

 בעונה שעברה ניצחה טורקו בשני המשחקים 3-0 בחוץ ו-3:2 בבית.. העונה ניצחה יבסקילӔ את טורקו בגביע הליגה אחרי פנדלים. טורקו לדעתי תחזור לעצמה אחרי ההפסד במחזור האחרון, יבסקילה לא מרשימה במשחקי החוץ שלה.. 

משחק מס. 77 - אספו - פי.קיי 35 - 2 (יחס 1.35)

אספו סוגרת את טבלת הליגה הפינית השנייה, כשהיې מפסידה בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה ולמעשה היא משיגה רק שתי תוצאות תיקו במהלך כל שמונת המשחקים האחרונים שלה בליגה, באחרים היא כמובן מפסידה. 

היא תארח היום את פי.קיי שרוצה לחזור למקום הראשון בטבלה אחרי ניצחונות של אולו ושל להאטי. פי.קיי אחרי תיקו מול ויקינגייט, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. לקבוצה 17 נק' בשבעה משחקים עם משחק חסר.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק