בוזגלו הושעה לשבוע ממכבי תא

על אף רצון הצדדים להיפרד, הקשר"הושעה לשבוע ימים וספג קנס כספי על תנאי בסך 50 אלף דולר. במכבי ת"א מחכים להצעות עבורו מאירופה. ספק אם בוזגלו ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים במירלו

יום רביעי 22 יוני 2011
ארז דיקפלד

אחה"צ עמד מאור בוזגלו, שנמצא על סף עזיבת מועדון מכבי ת"א בעקבות ראיונותיו הרבים לאחרונה וכן התבטאויות אביו, יעקב בוזגלו ב'ידיעות אחרונות'. בוועדת המשמעת נוכחו הבעלים מיץ' גולדהאר ונציגו ג'ק אנגלידיס, עורך דינו של בוזגלו, צ'רלי בוזגלו והשחקן עצמו. גם הוריו של מאור בוזגלו הגיעו אבל לא נכנסו לפגישה. 

לאחר שהצדדים שוחחו למעלה משעתיים, החליטה הנהלת מכבי ת"א לקנוס את השחקן על תנאי בלבד, אۚ בסכום גבוה במיוחד של 50 אלף דולר. הקנסות הינם על התבטאויותיו של אביו, אולם גם בעקבות ראיונותיו האחרונים של מאור בוזגלו ללא אישור המועדון. הקנס שספג בוזגלו התחלק ל-2: 20 אלף דולרים בעקבות הראיונות ללא אישור ו-30 אלף דולר בעקבות התבטאויותיו של אביו, יӢקב.

בנוסף, השחקן הושעה מכל פעילות במועדון לשבוע ימים, כך שלמעשה יחזור לאימונים רק במהלך מחנה האימונים במירלו, אליו תצא הקבוצה ביום שני הבא. משמעות העונש היא שהשחקן יסיים לרצות את שבוע ההשעיה בזמן שחבריו כבר יהיו בהולנד, יומיים לאחר הגעתם, וקיים ספק אם השחקן יצטרף.

מיץ' גולדהאר אמר לאתר הרשמי של מכבי ת"א: "מאדם ושחקן בוגר, המשתכר בצורה יפה מעיסוקו כשחקן כדורגל מקצוען – מצפה המועדון בתמורה, לעמידה בסטנדרטים מקצועניים ושמירה על ערכי המועדון". 
č
למרות שלא קיבל הודעה על שיחרורו, הצוות המקצועי בראשות מוטי איווניר אינו יתנגד לשחרר את הקשר אם תגיע עבורו הצעה מחו"ל. במכבי תל אביב כבר פנו למספר סוכנים בבקשה לנסות ולמצוא עבור קשר נבחרת ישראל מועדון מכובד באירופה.

בתוך כך, מכבי ߪ"א תערוך הערב אימון נוסף בקריית שלום, שיהווה הכנה אחרונה לקראת ניסוי הכלים הראשון לעונת המשחקים הקרובה. הצהובים יתמודדו מחר (17:30, קריית שלום) מול עירוני ראשון לציון ולצוות המקצועי וכן לקהל הרחב תהיה את האפשרות לצפות לראשונה בקבוצה המתגבשת של מוטי אәווניר.

מי שסיכם את תנאיו במועדון לאחר מו"מ ממושך הוא תמיר כחלון, שסגר את תנאי חוזהו לשנתיים הקרובות. בנוסף לצדדים ישנה האופציה להאריך את חוזהו של הקשר לעונה נוספת. עד סוף השבוע צפוי לחתום על חוזה גם הקשר אלי זיזוב, שמתאמן עם מכבי ת"ې מזה מספר חודשים.

בתגובה לסיכום אמר מוטי איוניר: "אני שמח על החזרה של תמיר כחלון למכבי ת"א ואני מאמין כי אחרי הניסיון האירופי שצבר בעונה שעברה במדי שרלרואה, תמיר יתרום רבות לקבוצה בעונות הבאות".

אמש התקבל במשרדי מכבי ת"א פקס מאופ"א בו הודיע ארגון הכדורגל על החלפת הביתיות במשחק מוקדמות הסיבוב השני מול הקבוצה האזרית, חזאר לנקארן, זאת בעקבות העובדה שגם בני יהודה הוגרלה לארח את משחק הגומלין. בשל כך מכבי ת"א תארח את המשחק הראשון ב-14.7 ותתארח בשבەע שלאחר מכן באזרבייג'אן. בני יהודה תשחק באותם תאריכים מול סנט ג'וליה מאנדורה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק