הכדור המרכזי: לוזון נחקר, נעים נעצר

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון וכן המאמנים ניצן שירזי ויובל נעים הגיעו במהלך היום להיחקר. יובל נעים נעצר. גל חצור ותומר סיני הגיעו לעסקה וישוחררו ביום חמישי. גלעד טל הוא השופט החשוד בהטיית משחקים

יום רביעי 22 יוני 2011
מערכת TELESPORT

פרשת "הכדור המרכזי" בה נחשדים ראשי הנהלת הפועל פ"ת מתקדמת וכיווני חקירה חדשים נחשפים ככל שנוקפות השעות. במקביל לעסקה בה ישוחררו מחר לביתם גל חצור ותומר סיני, הגיעו במהלך היום למשרדי מפלג ההונאה ביבנה מספר נחקרים מפתיעים למדי לצורך תשאול ומתן עדות.

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל הגיע בשעות הצהריים ליבנה ונחקר בקשר להתנהלות המועדון. בנוסף, הגיעו מאמני הכדורגל יובל נעים וניצן שירזי. השניים נשאלו על המשחק במסגרת המחזור ה-30 בליגת העל, בו ניצחה הפועל חיפה 2:3. יש לציין כי במשחק זה יובל נעים כבר לא היה מאמן הפועל פ"ת, אלא איציק שאקי.

מאוחר יותר הוחלט במשטרת ישראל לעצור את נעים והוא יובא בקרוב לבית המשפט להארכת מעצרו.

בנוסף, החקירה חשפה בשעות הבוקר המוקדמות את שמו של שופט הכדורגל החשוד בהטיית משחקי האימון שערכה הפועל פ"ת בעונה שעברה. מדובר בשופט לשעבר, גלעד טל שבימים אלו שוהה בחו"ל ולא ניתן להשיגו. משטרת ישראל בודקת את החשד שטל יצא מӔארץ בהוראת מספר אנשים בעקבות מעצרם של סיני וחצור.

איגוד השופטים מסר כי הוא אינו מכיר בגלעד טל, ושלא מדובר בשופט כדורגל פעיל בשנים האחרונות. למעשה, משחקו האחרון היה בשנת 2005.

כפי שנאמר בתחילת הידיעה, סיני וחצור פנו לבית המשפט בבקשה לקצר את מעצרם ולבסוף הגיעו הצדדים לעסקה לפיה כבר מחר (חמישי) יושחררו תומר סיני וגל חצור לביתם. למרות זאת, כחלק מהעסקה, אם תושג התקדמות משמעותית בחקירה יהיה על הצדדים להתפקד בחזרה בפרקליטות המשטרה.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק