נדאל, פדרר ודיוקוביץ' בשמינית

ווימבלדון: הגשם לא יכול היה מול רפאל נדאל, שגבר על ז'יל מולר מלוקסמבורג 0:3. רוג'ר פדרר ניצח 3:0 את נלבנדיאן. דיוקוביץ גבר 1:3 על בגדאטיס. נשים:"ווז'ניאקי, שראפובה וסרינה העפילו לשמינית

שבת 25 יוני 2011
מערכת TELESPORT
אחרי הפסקת גשם ארוכה במיוחד במהלך יום שישי, בוקר שבת האיר פנים לטורניר ווימבלדון היוקרתי. מי שזכה מיום השמש באנגליߔ הוא רפאל נדאל, המדורג מספר 1 בעולם, שהשיג את הניצחון המיוחל והעפיל לשמינית הגמר.

נדאל פגש את היריב מלוקסמבורג, ז'יל מולר המדורג 92 בעולם אשר היווה בהחלט הפתעה נעימה מול נדאל. אחרי 6:7 במערכה הראשונה לספרדי עוד אתמול, השניים המשיכו ߐת המשחק בשבת וגם ההפסקה הארוכה לא עזרה לנדאל לרמוס את מולר, שנכנע שנית ברגע האמת ונתן פעם נוספת 6:7 לזכות נדאל. המערכה השלישית כבר הייתה לפרוטוקול בלבד והסתיימה ב-0:6 לזכות נדאל, שהעפיל כאמור לשמינית.

מי שעוד הצטרף לסיבוב הבא וߢשה זאת בסטייל הוא השוויצרי המדורג 3 בעולם, רוג'ר פדרר שגבר ב-3 מערכות על דוד דוד נלבנדיאן- 6:4, 6:2 ו-6:4.  נובאק דיוקוביץ' המדורג 2 הצטרף לחבריו בסוף הערב לאחר 4:6, 6:3, 3:6 ו-4:6 מול הקפריסאי מרכוס בגטאדיס.

סנסציה גדולה נרשמה בווימבלדון כאשר המדורג החמישי, השבדי רובין סודרלינג הודח על-ידי ברנארד טומיץ' האוסטרלי, המדורג במקום ה-158 בעולם. האוסטרלי פשוט רמס את יריבו מהטופ 5 העולמי, 1:6, 4:6 ו-5:7.

משחק נוסף שנערך היום הפגיש את הארגנטינאי המתקאמבק חואן מרטין דל פוטרו, בשיߐו במקום הרביעי בעולם והיום 24, שגבר ב-3 מערכות על הצרפתי ז'יל סימון, המדורג 15 בעולם ומי שאחראי להדחתו של דודי סלע. בסיום ניצח הארגנטינאי 6:7, 6:7 ו-5:7 ובכך הצטרף לנדאל בשמינית.

בסבב הנשים העפילה המדורגת הראשונה בעולם, הדנית קרולין ווז'ניאקי לשמינית לאחר 0:2 מול גדוסובה האוסטרלית (27). גם מריה שראפובה הצטרפה לשלב שמינית הגמר, לאחר שהחמישית בעולם ניצחה 2:6 ו-3:6 את הצ'כית קלארה זקופלובה. האחות הצעירה לבית וויליאמס, סרינה ניצחה בקלילות 6:3 ו-6:2 את מריה קירילנקו.

č צילום: GETTY IMAGES

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק